Adventinis renginys „Jubiliejinis vainikas mokyklai“

Saulė teka 7.50, leidžiasi – 16.10 valandą. Dienos ilgumas – aštuonios valandos ir 20 minučių. Jei matematinės žinios neapgauna, tai dienos ilgumas du kartus trumpesnis už tamsųjį paros laiką. Tikrai taip, bet liūdėti neverta, nes tamsa ypatinga. Ji skirta pabūti pačiam su savimi, apmąstyti gerus ir blogus poelgius, pailsėti nuo triukšmo, pasiruošti pokyčiams“, – tokiais žodžiais Edvinas Spirius ir Tomas Visockas pradėjo mokinių adventinę popietę „Jubiliejinis vainikas mokyklai“.

Simbolinę Šviesos nešėjos Šv. Liucijos dieną – gruodžio 13-ąją prisiminti per Joniškio žemės ūkio mokyklos gyvavimo trisdešimtmetį įvykę ypatingi įvykiai, nes tai paskutinis renginys, uždarantis jubiliejinius mokyklos metus. Kiekvieną gyvavimo penkmetį lydėjo mokinių ir mokytojų įvairiomis kalbomis atliktos dainos.

Didelis būrys – mokytojos, 11B merginos, 16T vaikinai ir Lukas iš 1g klasės atliko lietuvių liaudies dainą „Aisva mudu abudu“, o žavingoji Otilija įnešė pirmojo penkmečio vainiką. 19S grupės vaikinai atlikdami anglų kalba giesmę „Kumbaya“ prašė Dievo pagalbos tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Jaunimas iš 11B ir 1M grupių rusiškai atliko dainą „Bubency“, o 16T grupės mokiniai – Anties, Leon Somov ir Jazzu dainą „Nauji metai“ („Taip aš sutikau Naujus metus  / Neužsivilkęs palto…). Otilija Skablauskaitė ir Edvinas Spirius šoko valsą. Džiugu, kad ši valso kompozicija prisidėjo prie Otilijos antros vietos laimėjimo respublikiniame konkurse Zarasuose. Mokytojos Loreta ir Vaida su mokiniais Monika ir Justinu sau pritardami barškučiais ir būgneliu atliko lietuvių liaudies dainą „Šią naktelę per naktelę“. Mokytoja Rita Vasiliauskienė dviese su 1M grupės mokiniu Laisvydu sudainavo „Laukų gėlę“, o kitą grupės Rondo dainą – „Aukštumos“ atliko jungtinė 11B merginų ir 1g Luko kompanija, kuriai gitara akomponavo Juranas ir Justinas.

Paskutiniame parodyme puikiai susiliejo žvakių šokis, kurį atliko šokių grupės MES merginos, ir visiems puikiai žinoma daina „Aleliuja“, kurią trimis kalbomis – rusų, anglų ir lietuvių – atliko Diana, Žavinta, Domantė, Monika, Lukas ir Laisvydas.

JŽŪM informacija

Nuotraukos Vaidos Petrauskaitės

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 85
Vakar apsilankė : 271
Šį mėnesį : 2065
Šiais metais : 93737
Visi apsilankymai : 198269
Paspaudimai šiandien : 893
Visi paspaudimai : 1187111
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos