Antrakursių palydėtuvės į egzaminus

Gegužės 25 dieną vyko mūsų mokyklos dvyliktokų palydėtuvės į egzaminų sesiją. Saulėtą rytą vyresniuosius pasitikimo pirmo mokiniai, kurie įteikė savo rankomis padarytus simbolinius varpelius. Vėliau laukė labai rimta pamoka ,,Pusryčiai su auklėtoja“. Pirmakursiai ir čia neleido atsipalaiduoti ir pateikė didelę puokštę linksmų užduočių ir galvosūkių. Po to visi rinkosi į aktų salę, kur paskutinė pamoka ,,Mūsų dienos kaip šventė“.

Pamoka prasidėjo sveikinimais, po to sekė prisiminimai apie dienas mokykloje, o sudainuotos dainos skleidė šventinę nuotaiką. Išradingai ir linksmai dvyliktokai pristatė įdomiausias savo grupės istorijas mokykloje. Po to buvo patikrinta, kaip jie yra pasiruošę egzaminams. Buvo parodytas vaidinimas anglų kalba „Meilės istorija JŽŪM“, viktorina „Ką žinai apie savo mokyklą“, kūrybinė užduotis „Dainos ir eilės mokyklai“. Nuobodžiauti nebuvo galima net ir susirinkusiems mokytojams. O paskutinis išbandymas buvo pasigaminti aitvarą. Kiekviena grupė su vadove pasidarė šį sėkmės simbolį.

Pamoką baigė ir linkėjimus išsakė mokyklos direktorius Liudas Jonaitis ir pavaduotoja ugdymui Liudmila Božidaj. Norime padėkoti šventę vedusiems ir vaidinimą atlikusiems išradingiems ir šmaikštiems 2g mokiniams: Žiedūnei, Žavintai, Liudui ir Robertui, bei dainų atlikėjoms – 14G grupės merginoms: Einorai, Eglei, Ugnei, Brigitai ir Rolandai.

Pavydėkim sau svajonių, / Paukščio skrydžio pavydėkim, / Nesibaigiančių klajonių, / Saulės troškulio per lietų. Pavydėkim sau laukimo, / Nerimo. Aistros ir – visko…

Informaciją parengė anglų k. vyr. mokytoja Jūratė Jarmakaitė

Nuotraukos mokinės Vaidos Petrauskaitės

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 40
Vakar apsilankė : 211
Šį mėnesį : 4502
Šiais metais : 46740
Visi apsilankymai : 151272
Paspaudimai šiandien : 405
Visi paspaudimai : 901984
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos