Balsuokit už Šarūną!

Dar 2011 metais pradėti rengti Joniškio jaunimo apdovanojimai įgauna vis didesnį pagreitį. Kasmet yra norima pagerbti gabius, aktyvius, savo pasiekimais Joniškio rajoną garsinančius jaunus asmenis, aktyvinti jaunus žmones, jaunimo organizacijas dalyvauti visuomeninėje veikloje.

Net penkiose kategorijose: Metų moksleivis, Metų savanoris, Metų sportininkas, Metų menininkas, Metų iniciatyva – varžosi gausus būrys Joniškio jaunuolių. Nominacijoje Metų sportininkas galima išvysti ir Joniškio žemės ūkio mokyklos I kurso mokinio Šarūno Gulbino pavardę.

Šarūnas buvo nominuotas už tai, kad lanko graikų – romėnų imtynes ir yra pasiekęs gerų rezultatų: Klaipėdoje Lietuvos imtynių jaunimo čempionate užėmė III vietą, Panevėžyje vykusiame Lietuvos graikų-romėnų imtynių laisvajame suaugusiųjų čempionate iškovojo III vietą ir pasiekė 3-čią meistriškumo lygmenį. Jis yra Lietuvos Respublikos graikų – romėnų imtynių čempionatų daugkartinis nugalėtojas, tarptautinio čempionato Estijoje nugalėtojas ir prizininkas.

Už Šarūną Gulbiną galite balsuoti http://joniskioja.lt/metu-sportininkas/ puslapyje.

JŽŪM informacija ir nuotrauka

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 49
Vakar apsilankė : 223
Šį mėnesį : 4118
Šiais metais : 38994
Visi apsilankymai : 143526
Paspaudimai šiandien : 168
Visi paspaudimai : 854590
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos