Dalyvavome floristinių darbų konkurse

Į Vilniaus universiteto Botanikos sodą pirmąją žiemos dieną iš visos Lietuvos atvyko  įvairaus amžiaus moksleiviai bei profesinių mokyklų mokiniai, kolegijų studentai. Čia vyko floristinių darbų paroda-konkursas „Žiemos švenčių belaukiant”.

Pprofesinių mokyklų ir kolegijų grupėje dalyvavo ir Joniškio žemės ūkio mokyklos Dekoratyvinio apželdinimo verslo darbuotojo profesinio mokymo programos III kurso mokinės  Odeta Ramonaitė ir Lukrecija Rinkevičiūtė. Konkursui ruošė ir į jį lydėjo profesijos mokytoja Rima Skirvainienė. Šioje grupėje varžėsi net 23 dalyvės.

Dalyviai turėjo pristatyti namų darbą – Floristinį koliažą. Jo kūrimui turėjo būti panaudotos tik gamtinės kilmės medžiagos (lapai, sėklos, samanos, šakos ir pan.), kurios galėjo būti natūralios, dažytos, lakuotos, klijuotos ar kitaip transformuotos. O konkursinis darbas, kurį dalyviai turėjo atlikti darbo vietoje – Adventinis vainikas. Vainikas turėjo būti ne didesnis nei 50 cm skersmens, dedamas ant stalo. Jo kūrimui turėjo būti panaudota ne mažiau nei 70 proc. gamtinės kilmės medžiagų.

Kiekvienoje grupėje vertinimo komisija išrinko I-III vietų laimėtojus. Ne tik nugalėtojai, bet ir visi dalyviai gauvo VU Botanikos sodo bei rėmėjų dovanas ir padėkos raštus, o mokytojai – pažymėjimus. Kol komisija vertino konkursinius darbus, dalyviai ir mokytojai dalyvo edukacinėse ekskursijose po VU Botanikos sodą bei oranžeriją. Joniškietės merginos puikiai susitvarkė su užduotimis, tiesa, tarp trijų prizininkių nepateko. Gaila, Odetai iki prizinės vietos pritrūko tik pusės balo.

Informacija ir nuotraukos R. Skirvainienės

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 357
Vakar apsilankė : 365
Šį mėnesį : 6053
Šiais metais : 80452
Visi apsilankymai : 184984
Paspaudimai šiandien : 3078
Visi paspaudimai : 1094057
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos