Dalyvavome konkurse „Ruošk ratus žiemą…2017“

Respublikiniame būsimų žemės ūkio specialistų profesinio meistriškumo konkurse „Ruošk ratus žiemą…2017“, kuris vyko Biržų technologijos verslo ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje spalio 19 d., dalyvavo po du mokinius iš septynių Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Joniškio žemės ūkio mokyklą atstovavo Dovydas Kirna ir Arnas Kundrotas, kurie antrus metus mokosi pagal technikos priežiūros verslo darbuotojo  mokymo programą. Mokinius ruošė profesijos mokytojai Deividas Rimkus ir Manfredas Rudis.

Konkurse kiekvienas mokinys turėjo atlikti teorinę ir praktines užduotis. Pirmiausia reikėjo įveikti dalykinį testą iš traktorių, automobilių ir žemės ūkio mašinų techninės priežiūros, remonto ir eksploatavimo, skaityti ir braižyti brėžinius. Tada labai tiksliai suvirinti pusautomačiu sandūrines ir kampines siūles, slankmačiu, mikrometru, indikatoriniu vidmačiu išmatuoti techninius parametrus, per duotą laiką atpažinti 30 traktoriaus detalių ir atlikti traktoriaus kasdieninę techninę priežiūrą. O paaskutinė rungtis – figūrinis važiavimas su traktoriumi MASEY FERGUSON ir agregatais (skutiko prikabinimas, važiavimas su padargu, padargo atkabinimas). Kol mokiniai atlikinėjo užduotis, profesijos mokytojai vertino jų pasiekimus konkrečiose užduotyse.

Nors Arnas ir Dovydas prizinių vietų neužėmė, tačiau konkursui ruošėsi labai atsakingai, tad teorinių ir praktinių žinių turi daug daugiau nei likę grupės draugai. O grįžę iš Vabalninko džiaugiasi ne tik padėkomis ir atminimo dovanėlėmis, bet ir rėmėjų prizais (Dovydas geriausiai iš visų dalyvių sureguliavo šviesas, tad gavo automobilių kilimėlius dovanų).

JŽŪM informacija

Nuotraukos Biržų technologijos verslo ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus archyvo

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 164
Vakar apsilankė : 167
Šį mėnesį : 1873
Šiais metais : 93545
Visi apsilankymai : 198077
Paspaudimai šiandien : 1311
Visi paspaudimai : 1185501
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos