Dalyvavome „Volvo Lietuva“ renginyje

UAB „Volvo Lietuva“ kartu su socialiniais partneriais gegužę inicijuotas projektas „Būk. Atrask. Pasirink“, pakvietęs beveik 350 jaunuolių artimiau susipažinti ir savo ateitį bei karjerą susieti su transporto ir logistikos verslu, rugsėjo 21 d. finišavo unikaliu finaliniu renginiu – ekonomiško sunkvežimių vairavimo varžybomis „Students‘ Fuel Challenge“, surengtomis Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje.

Įgyvendindama šį socialinės atsakomybės projektą įmonė prisijungė prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“. „Šio projekto tikslas – paskatinti jaunus žmones savo ateitį susieti su transporto verslu, praktiškai supažindinti juos su naujausiomis sunkvežimių technologijomis, saugiu ir ekonomišku vairavimu bei karjeros galimybėmis. Manome, kad tai didina jaunimo motyvaciją rinktis specialybę, kuri po studijų baigimo garantuos įdomų ir atsakingą darbą transporto sektoriuje“, – sakė „Volvo Lietuva“ personalo direktorė ir projekto vadovė Vilma Suchockienė.

Gegužę vykusių renginių metu jaunimas savo įgytas žinias pritaikė atlikdamas įvairias teorines užduotis. 16 geriausiai pasirodžiusių atrankiniuose etapuose jaunuolių rugsėjo 21 d. susitiko finaliniame projekto renginyje „Students‘ Fuel Challenge“. Uždaroje Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje, padedami patyrusių „Volvo Lietuva“ vairavimo instruktorių, dalyviai sėdo prie tolimiesiems gabenimams skirtų vilkikų su puspriekabėmis vairo ir turėjo įveikti du įskaitinius ratus su kuo mažesnėmis degalų sąnaudomis. Joniškio žemės ūkio mokyklą atstovavo Paulius Janickas 16T (kuris laimėjo garbingą 4-ąją vietą!), Karolis Deveikis 20Ž ir Sigitas Razminas 15T. taip pat renginyje dalyvavo I ir II kurso Technikos priežiūros verslo darbuotojo ir Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo profesinio mokymo programų mokiniai. Mokinius lydėjo praktinio mokymo vadovas Saulius Dauparas ir profesijos mokytojas Deividas Rimkus.

Informacija parengta pagal UAB „Volvo Lietuva“ medžiagą

Nuotraukos Deivido Rimkaus

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 142
Vakar apsilankė : 355
Šį mėnesį : 7585
Šiais metais : 72162
Visi apsilankymai : 176694
Paspaudimai šiandien : 770
Visi paspaudimai : 1054810
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos