Integruotas socialinis ugdymas

Joniškio žemės ūkio mokyklos pilietiškumo mokytoja Vaida Baltaragytė, etikos mokytoja Gražina Kaikarienė, ekonomikos mokytoja Inga Greblikienė dalyvauja Lietuvos Laisvosios rinkos instituto ir partnerių Baltijos šalyse vykdomame integruoto ugdymo projekte „Kaip ugdyti socialiai sąmoningai moksleivį?“. Lietuvoje yra atrinktos 10 mokyklų, kurios dalyvauja projekte, skirtame padėti moksleiviams nagrinėti politines, ekonomines ir etines problemas. Mokytojai išbando, vertina ir teikia pasiūlymus kuriamai vadovėlinei medžiagai. Socialinis sąmoningumas – tai gebėjimas suprasti visuomenėje vykstančius procesus, jų santykį ir poveikį sau, kitiems ir pasauliui

Spalio 13 d. ekonomikos, etikos ir pilietinio ugdymo mokytojai dalyvavo Lietuvos laisvosios rinkos instituto Vilniuje organizuotose kūrybinėse dirbtuvėse „Kaip ugdyti socialinį sąmoningumą?“. Iš skirtingų Lietuvos miestų į renginį atvykę mokytojai dalijosi įspūdžiais apie tai, kaip jiems sekasi vesti integruotas pamokas, kartu ieškojo būdų kaip spręsti kylančius iššūkius.

Dirbtuvėse įžvalgomis taip pat dalijosi LEU Socialinės komunikacijos instituto direktorė prof. dr. Giedrė Kvieskienė ir Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos ekonomikos mokytoja Danutė Bareikienė. Seminaro metu kalbėjome apie integruoto socialinio ugdymo svarbą, praktinius tokio ugdymo iššūkius mokyklose.

Lietuvos Laisvosios rinkos instituto informacija ir nuotraukos

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 210
Vakar apsilankė : 331
Šį mėnesį : 6623
Šiais metais : 81022
Visi apsilankymai : 185554
Paspaudimai šiandien : 1075
Visi paspaudimai : 1099123
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos