Įvertintos absolventų profesinės kompetencijos

Joniškio žemės ūkio mokykloje birželio 21-22 dienomis vyksta Asmens įgytų kompetencijų vertinimas. Sugrįžę po gamybinės praktikos mokyklos koridoriuose vėl sukiojosi vyresnieji. Jiems dabar pats darbymetis. Kas vienerius, kas dvejus, o kas ir trejus metus sėmėsi žinių ne tik iš knygų ar kompetentingų mokyklos specialistų, bet ir plušėdami Technologijų mokymo centre, kur suteikiamos visos galimybės teorines žinias pritaikyti praktikoje. Džiugu, kad mokykla šiemet vėl gali pasidžiaugti dideliu būriu absolventų. Vertinime dalyvauja net 126 Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Žemės ūkio rūmų kuruojamų profesinio mokymo programų mokiniai.

Asmens įgytų kompetencijų vertinime dalyvauja 15 Apdailininko (statybininko), 9 Padavėjo ir barmeno mokymo programų mokiniai. Kompetencijų vertinime taip pat dalyvauja keturių Žemės ūkio rūmų kuruojamų profesinio mokymo programų mokiniai. Tai 12 Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojų, 19 Technikos priežiūros ir verslo darbuotojų ir 6 Žemės ūkio gamybos verslo darbininkai. Taip pat dar vieną egzaminą savo gyvenime teko įveikti ir Dekoratyvinio apželdinimo verslo darbuotojo, Apskaitininko ir kasininko, Apdailininko (statybininko) 1 metų mokymo programų grupėms – net 69 mokiniams.

Žemės ūkio mokykla kasmet savo kraštui padovanoja puikiai paruoštų, entuziastingų bei darbščių specialistų, pageidaujamų ne tik ūkiuose, bet ir įvairiose įstaigose. Galima tik pasidžiaugti, kad šiemet jų kvalifikacija ir gebėjimai atsispindės profesinio mokymo diplomuose. Kai egzaminai įveikti, vertinimai puikūs, galima visiems kartu jais pasidžiaugti. Birželio 27 d. 11 val. kviečiame absolventus ir Jų artimuosius į kompetencijų ir kvalifikacinių pažymėjimų atsiėmimo šventę Joniškio žemės ūkio mokykloje.

Taip pat mokykla didžiuojasi turimu gimnazijos statusu. Tad ir čia yra laikomi Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimai ir Brandos egzaminai. Net 29 II gimnazinės klasės mokiniai pasitikrino turimas kompetencijas ir gavo Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus. Šie dešimtokai net dvejus metus plačiai mokėsi įvairių specialybių įvado, tad jie gali atsakingiau pasirinkti savo būsimąją profesiją. Daugiausia, net 85 dvyliktokai pasirinko laikyti Lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinį brandos egzaminą, antroje vietoje, su 56 egzaminą pasirinkusiu dvyliktoku, liko Technologijos mokyklinis brandos egzaminas. Valstybinius brandos egzaminus rinkosi: Istoriją – 35, Anglų kalbą –23, Biologiją – 11, Matematiką – 8, Fiziką – 8, Lietuvių kalbą ir literatūrą – 1 abiturientas.

JŽŪM informacija ir nuotraukos

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 40
Vakar apsilankė : 211
Šį mėnesį : 4502
Šiais metais : 46740
Visi apsilankymai : 151272
Paspaudimai šiandien : 404
Visi paspaudimai : 901983
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos