Joniškiečiai pirmą kartą teisinių žinių konkurso „Temidė“ finaliniame etape

Vilniuje baigėsi policijos organizuojamo teisinių žinių konkurso „Temidė“ trečiasis – finalinis etapas, kuriame varžėsi 10 šalies geriausių mokinių komandų. Nors joniškiečiams nepavyko užimti prizinių vietų, tačiau galima didžiuotis, kad per konkurso gyvavimo dvidešimtmetį Joniškio komanda pirmą kartą dalyvavo finaliniame etape.

Šiais metais atnaujinto tradicinio konkurso formatą sudarė trys pagrindinės rungtys – „Protų mūšis“, „Pabėgimo kambarys“ ir orientacinės varžybos Vilniuje. Joniškio žemės ūkio mokyklos dešimtokų komanda „Smegenistai“ (Simona Razulytė, Vilius Padelevičius, Dominykas Pukevičius, Gintaras Kontautas, Armandas Urvakis), apsiginklavusi teisinėmis žiniomis, mobiliojo ryšio programėlėmis ir informacijos paieškos sistemomis, skersai ir išilgai išnaršė sostinės senamiestį. Vadovaujantis galvosūkiais – užuominomis reikėjo surasti 20 Vilniaus vietų, susijusių su teisėsaugos bei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio istorija bei kiekvienoje vietoje atlikti įvairias, iš policijos pareigūnų praktikos parengtas teisines ir sportines užduotis. Joniškiečių komandą lydėjo lydėjusi mokyklos socialinė pedagogė Vaida Gendvilaitė-Petrošienė ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Daina Kaminskienė.

Konkurso dalyvius sveikino ir nugalėtojus iškilmingoje ceremonijoje, vykusioje Lietuvos Respublikos konstituciniame teisme, apdovanojo policijos generalinio komisaro pavaduotojas Rimantas Bobinas ir šio teismo Administravimo ir protokolo skyriaus vedėja Rūta Svirnelienė.

Naujuoju konkurso formatu, kurį itin gerai įvertino jo dalyviai, policija siekia ne tik suteikti moksleiviams teisinių ir su policijos veikla susijusių žinių bei skatinti jaunimo atsakingumą ir pilietiškumą, bet ir auginti sau lygiavertę pamainą.

JŽŪM nformacija ir nuotraukos

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 149
Vakar apsilankė : 167
Šį mėnesį : 1858
Šiais metais : 93530
Visi apsilankymai : 198062
Paspaudimai šiandien : 1249
Visi paspaudimai : 1185439
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos