Joniškietė VILIOKĖ sužavėjo Taliną!

Birželio 22 dieną Estijos sostinėje Taline jau devynioliktą kartą vyko tarptautinis floristinės suknelės konkursas. Į šį konkursą susirenka profesionalūs floristai iš įvairių pasaulio šalių: Estijos, Latvijos, Rusijos, Italijos. Trečią kartą su profesionalais nepabūgo varžytis ir Joniškio žemės ūkio mokyklos komanda, kurią sudarė Dekoratyvinio apželdinimo verslo darbuotojo mokymo programos antrakursės Otilija Skablauskaitė iš Joniškio, Eimantė Vaineikytė iš Sabačiūnų, pirmakursė Geda Drevinskaitė iš Kriukų ir profesijos mokytoja Rima Skirvainienė.

Floristiniame suknelių konkurse komandos turėjo per šešias valandas priversti Talino miesto šventės lankytojus ploti, o garbingą komisiją – stebėtis darbų profesionalumu. Joniškietės pasirinko ,,Viliokės” personažą. Suknelė buvo kurta iš gamtinių medžiagų – arkliarūgščių natūraliai sudžiovintų sėklų, suklijuotų ant lininio siūlo. Įspūdingai atrodė senose ganyklose auganti rudoji piktžolė, kurios neįveikia net plūgas. Suknelės stilingas spalvotas akcentas – ant vielinio pagrindo susmaigstyti ir po vieną priklijuoti smulkiažiedžių rožių, fuksijų, chrizantemų ir kuklūs lauko rugiagėlių žiedai. Sukurti sceninį įvaizdį padėjo ir profesionalūs organizatorių parinkti visažistai, kirpėjai.

Viliokės kostiumas sužavėjo žiūrovus ir komisiją, kurios sudėtyje buvo profesionalūs floristai, fotografai, televizijos laidų vedėjai, stilistai (komisiją sudarė daugiau nei 20 narių). Joniškietės laimėjo trečią vietą! Nusileido tik italams ir šeimininkams – estams.

Anot profesijos mokytojos R. Skirvainienės: „floristinės suknelės idėją nešiojausi jau kelinti metai. Kiekvienas konkursas – ne tik jėgų išbandymas, bet ir nauja patirtis, naujos pažintys, galimybė tobulėti. Tarptautiniuose konkursuose reikia idėjomis, darbo technika nenusileisti pasaulinio masto floristams”. Mokytoja džiaugiasi, kad profesinėje mokyklos mokosi gabios, kruopščios mokinės, o mokyklos bendruomenė sudaro galimybes dalyvauti įvairuose konkurse, tiki  ir palaiko.

Informacija ir nuotraukos R. Skirvainienės

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 49
Vakar apsilankė : 223
Šį mėnesį : 4118
Šiais metais : 38994
Visi apsilankymai : 143526
Paspaudimai šiandien : 164
Visi paspaudimai : 854586
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos