Minint Tolerancijos dieną

Kiekvienais metais nuo 1995-ųjų pasaulis lapkričio 16 dieną mini Tolerancijos dieną.Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų toleranciją. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą bei gebėjimą suprasti kitus.

Šios dienos minėjimas neaplenkė ir Joniškio žemės ūkio mokyklos bendruomenės. Mokiniai buvo skatinami kurti plakatus, kuriuose atsispindėtų jų požiūris į kitus asmenis, mokyklos bendruomenės narius bei draugus. Mokiniai plakatuose galėjo išreikšti savo norus, pastebėjimus, pavaizduoti savo požiūrį į mokyklą ar platųjį pasaulį. Visą savaitę mokyklos bibliotekoje vyko kūrybinis darbas – spalvingų, kruopščių, išmoningų plakatų kūrimas. Renginio organizatoriai – mokyklos socialinė pedagogė Vaida Gendvilaitė-Petrošienė ir psichologas Deividas Beinorassupažindino su Tolerancijos dienos minėjimo esme, keliamais tikslais ir trumpa istorija.

Plakatus sukūrė 20Ž, 21Ž, 14G, 17S, 11B, 1M, 17T, 16T, 19S grupių ir 1g, 2g klasių mokiniai. Ruošiant plakatus mokiniai noriai dalinosi mintimis, idėjomis, mokėsi dirbti grupėje bei atsižvelgti į kiekvieno grupės nario skirtybes bei ieškojo tinkamo sprendimo būdo bei idėjos, kuri tenkintų kiekvieną grupės narį.

Plakatai iškilmingai pristatyti mokyklos bendruomenei lapkričio 16 dieną. Ši diena sutapo su mokyklos jubiliejaus švente, tad plakatais pasigerėti ir juos aptarti galėjo mokyklos svečiai, kurie atvyko į iškilmingą renginį.  

Informacija ir nuotraukos D. Beinoro

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 44
Vakar apsilankė : 339
Šį mėnesį : 3911
Šiais metais : 88105
Visi apsilankymai : 192637
Paspaudimai šiandien : 203
Visi paspaudimai : 1138002
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos