Mokyklos darbuotojai edukacinėje išvykoje Latvijoje

Mokyklos direktoriaus iniciatyva apsiniaukusią paskutinę birželio dieną pilnas mokyklos autobusas pajudėjo Latvijos link. Juo išvyko Joniškio žemės ūkio mokyklos mokytojai, darbuotojai, kurie tradiciškai edukacine išvyka palydi tik ką pasibaigusius mokslo metus, mokosi iš kolegų, grožisi naujais vaizdais ir atsisveikina iki rugsėjo pradžios.

Pirmas sustojimas buvo rekonstruotame Smiltenes technikume. Technikumo direktorius Dr. A. Miezitis pasakojo apie mokyklos istoriją, veiklą, ugdymą ir atsakinėjo į daugybę užduotų klausimų. Technikumo auklėtiniai mokosi naujoje, modernioje, profesinio išsilavinimo kompetencijos centro reikalavimus atitinkančioje švietimo įstaigoje. Kitas sustojimas – senasis Latvijos miestas Cesis– įspūdingi senamiesčio statiniai, aikštės ir fontanai. Juodosios gulbės, stūksanti pilis ir merkiantis lietus pasitiko lietuvaičius.

Smiltene, Cesis visai netoli nuo Joniškio, tačiau ar pažįstame šiuos miestus? Joniškio žemės ūkio mokyklos bendruomenė linki dar spėti pagauti saulėtus orus ir aplankyti juos. Visų mokinių su vasaros nuotykių istorijomis, geromis emocijomis ir darbingu nusiteikimu lauksime rugsėjo 1-ąją!

JŽŪM informacija ir nuotraukos

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 49
Vakar apsilankė : 223
Šį mėnesį : 4118
Šiais metais : 38994
Visi apsilankymai : 143526
Paspaudimai šiandien : 165
Visi paspaudimai : 854587
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos