Mokiniams

Mokyklos bendrabutyje gyvena mokiniai, besimokantys Joniškio žemės ūkio mokykloje, atvykę iš Joniškio ir kitų rajonų bei miestų. Mokykla siekia sudaryti patogią ir palankią aplinką mokiniams bendrabutyje mokytis bei asmeniniams poreikiams tenkinti.

Mokinių bendrabutis yra lovų tipo (viename kambaryje gyvena 2-3 asmenys). Bendrabutyje naudojamos tik sanitarinius ir techninius reikalavimus atitinkančios patalpos. Mokiniai aprūpinami inventoriumi, patalyne. Kiekviename bendrabučio aukšte yra virtuvės, tualetai ir prausyklos, veikia dušai. Kambariuose yra stalai, kėdes spintelės. Bendrabutyje veikia internetas, kuriuo gali naudotis kiekvienas mokinys, turintis kompiuterį. Mokestis už bendrabutį per mėnesį – 3,80 Eur, bet vaikai iš daugiavaikių arba socialiai remtinų šeimų atleidžiami ir nuo šio mokesčio (arba sumažinamas). Žinoma, mokiniai privalo laikytis bendrabučio gyventojų taisyklių.

Bendrabučio gyventojais rūpinasi bendrabučio valdytoja Ramutė, auklėtojos Egidija ir Liudmila. Mokiniai laisvalaikį leidžia sporto salėje, žaisdami stalo tenisą, dalyvaudami renginiuose (Šukuosenų šou, Kalėdinis vakarėlis, Protų mūšiai, Disko vakarai ir kt.)

Bendrabučio aplinka

Renginių akimirkos

 

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 307
Vakar apsilankė : 409
Šį mėnesį : 6836
Šiais metais : 6836
Visi apsilankymai : 111368
Paspaudimai šiandien : 2096
Visi paspaudimai : 638855
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos