Prevencinė paskaita

Spalio 11 d. Joniškio žemės ūkio mokykloje lankėsi Joniškio Policijos komisariato pareigūnai – Daina Kaminskienė ir Algirdas Sakalauskas, kurie I kurso bei 2g klasės mokiniams vedę prevencinę paskaitą „Prekyba žmonėmis“.

Pagrindinė pareigūnų pateikta informacija buvo: NETYLĖKITE. Jei matote, kad kažkas bando įtraukti jūsų draugą ar artimąjį į neteisėtą veiklą, jeigu netekote ar paskolinote kam asmens dokumentą, elektroniniame tinklapyje www.epolicija.lt galima anonimiškai pateikti ir rasti įvairios informacijos jums rūpimais klausimais.

Pareigūnai įspėjo, kad pastaruoju metu vis dažnėja (mums dar neįprastos) prekybos žmonėmis formos – naudojimasis žmogaus tapatybe. Gavus iš asmens jo pasą ar asmens tapatybės kortelę, tokie žmonės įformina vogtų mašinų pirkimą, kontrabandinį krovinį gabenančių automobilių nuosavybę ar tiesiog paima greituosius kreditus. O žmonės net nesikreipia į policiją, nes bijo sulaukti daugiau problemų.

Pareigūnai mokiniams taip pat priminė naujausius įstatymų pasikeitimus, kalbėjo apie viešosios rimties trikdymą – pagal Joniškio rajono savivaldybės sprendimą, nuo 19 val iki 6 val. ryto nevertėtų triukšmauti, nes už tai gali būti skiriamos baudos. Taip pat buvo priminta apie atsakomybę rūkant viešoje vietoje  ar vartojant alkoholį.

Informacija ir nuotrauka Vaidos Gendvilaitės-Petrošienės

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 36
Vakar apsilankė : 180
Šį mėnesį : 4588
Šiais metais : 54240
Visi apsilankymai : 158772
Paspaudimai šiandien : 123
Visi paspaudimai : 944792
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos