Projekto „Darbo rinka be sienų“ susitikimas Utenoje ir Alantoje

INTERREG V-A Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektas „Darbo rinka be sienų“ Nr. LLI-183. Projekto trumpasis pavadinimas – „Mobility“ („Judrumas“) ir jis atitinka prioritetą – „Užimtumas ir darbo jėgos mobilumas”. Projekto metu bus atnaujinamos arba įrengiamos naujos mokymo bazės, kurių tikslas – gerinti mokinių gebėjimus, profesines kompetencijas prisitaikant prie darbo rinkos.

Naujos projekto veiklos vyko Utenos profesinio rengimo centre. Utenoje mokytojai dalyvavo turizmo ir landšafto kūrimo seminare, aplankė etnokosmologijos muziejų, susipažino su Utenos regiono parkais. Didžiulis dėmesys buvo skirtas projekto dalyvių gerosios patirties sklaidai. Projekto partneriai apžiūrėjo Utenos PRC praktinio mokymo centrą, kur atnaujinta mokymosi bazė ir kompetentingi mokytojai leidžia mokiniams būti konkurencingiems darbo rinkoje po baigtų mokslų.

Kitas projekto partnerių susitikimas vyko Alantoje. Čia mokytojai tobulinosi žemės ūkio srityje. Alantos technologijų ir verslo mokykla nuolat ieško naujovių verslo, gamybos, technologijų ir paslaugų srityse, konsultuoja žemdirbius ir verslininkus praktikos ir informacinių technologijų naujovių klausimais. Mokykloje veikia Sektorinis žemės ūkio praktinio mokymo centras, sėkmingai dalyvauja tarptautiniuose Erasmus+, Europos regioninės plėtros fondo, Europos socialinio fondo, Norvegijos finansinių mechanizmų ir daugybėje kitų projektų, leidžiančių mokiniams vykti į praktikas Vokietijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Anglijoje, Turkijoje, Rumunijoje, Kanadoje ir kitose šalyse, o mokytojams vykti į stažuotes ir taip tobulinti profesinę kvalifikaciją. Glaudžiai bendradarbiaujama su Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos, Aleksandro Stulginskio, Lietuvos sveikatos universitetais, Utenos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijomis, Tarptautine teisės ir verslo aukštąja mokykla ir kitomis švietimo institucijomis. Ypatingas dėmesys skiriamas mokymo programai: Alternatyvos energijos šaltinių panaudojimas žemės ūkyje.

Nuo lapkričio mėnesio prasideda antrasis projekto „Darbo rinka be sienų“ Nr. LLI-183 etapas. Laukia dar daugiau veiklų ir naujovių.

 

Programos svetainė www.latlit.eu
Oficiali ES svetainė www.europa.eu    

Informaciją pateikė projekto koordinatorius mokykloje Malik Agamalijev

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 210
Vakar apsilankė : 331
Šį mėnesį : 6623
Šiais metais : 81022
Visi apsilankymai : 185554
Paspaudimai šiandien : 1040
Visi paspaudimai : 1099088
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos