Protmūšis „AIDS: geriau žinoti“

Paskutinį lapkričio trečiadienį Joniškio žemės ūkio mokykloje vyko tradicinis protmūšis – „AIDS: geriau žinoti“. Jame dalyvavo keturios I kurso komandos: 1M/11B, 21Ž, 19S ir 17T. Komandas palaikyti atėjo grupės draugai bei grupių vadovai.

Protų mūšis buvo sudarytas iš 4 turų – po 4 klausimus kiekviename. Klausimai buvo susiję su AIDS liga, profilaktika ir žmogaus sveikata. Taip pat buvo pristatytas AIDS ligos atsiradimas, išryškinti skirtumai AIDS ir ŽIV, akcentuoja, kokiais būdais galima užsikrėsti AIDS. Apie šią ligą mokiniai žino ganėtinai daug, tačiau naujai užsikrečiančiųjų statistika vis dar šokiruoja.

Geriausiai pasirodė 1M/11B grupės komanda „Saugotojai“. Tad galutinėje įskaitoje „Sergėtojų“ komanda  užėmė 1-ą vietą, o likusios trys: „Ūkininkų“, „Statybininkų“ ir „Autogidas.lt“ komandos pasidalijo 2-ą vietą. Renginį vedė socialinė pedagogė Vaida Gendvilaityė-Petrošienė, teisėjavo psichologas Deividas Beinoras, renginį organizuoti padėjo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laima Virbičianskienė.

Informacija ir nuotraukos V. Gendvilaitės-Petrošienės

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 44
Vakar apsilankė : 339
Šį mėnesį : 3911
Šiais metais : 88105
Visi apsilankymai : 192637
Paspaudimai šiandien : 192
Visi paspaudimai : 1137991
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos