Tradicine turizmo ir sporto švente mokykloje baigti mokslo metai

Paskutinė mokslo metų savaitė mokiniams ir mokytojams tikrai prailgo. Pagaliau atėjusios šiltesnės dienos skatino ne tik pramogauti, bet ir atlikti įvairiausius ūkio darbus, bet įskaitos, egzaminai, kitokie atsiskaitymai vertė mokykloje užsibūti ilgiau. Tačiau viskas kada nors baigiasi. Baigėsi ir paskutinė mokslo metų savaitė ir kantriausiems, ištvermingiausiems, atsakingiausiems birželio 2 dieną organizuota tradicinė turizmo ir sporto šventė „Superherojus 2017

Šie metai Joniškio žemės ūkio mokyklai ypatingi – ji švenčia 30-ies metų jubiliejų, tad visų klasių ir grupių Superherojai eiseną, komandų šūkius, džiaugsmo šūksnius ir gerą nuotaiką dovanojo mokyklai. Direktorius pradėjo žaidynes visiems linkėdamas sėkmės ir jos, lydimos išprotėjusio kūno kultūros mokytojo Daliaus Kublicko juoko, prasidėjo…

Mokinių komandoms teko įveikti estafetę: surasti ir išbraukti Superherojiškus žodžius, nešti Betmenobilio padangą, su traktoriumi dalyvauti Supermeno slalome, išmokti naudotis Ernio slidėmis ir kojūkais, pabėgti nuo Džokerio. Sąžiningai savo darbą atliko mokytojai. Jie prižiūrėjo, kad užduotys būtų įvykdytos tinkamai.

Žaidėjai galėjo jėgas išbandyti ir individualiose rungtyse: pasagos metimo, šaudymo, lazdos traukimo. Norinčių buvo daug, laimėtojų taip pat nemažai. Superherojaus rungtį – lazdos traukimą laimėjo Nedas Kundrotas 20Ž ir Einora Galzinaitė 14G. Pasagos rungtį – Karolis Deveikis 20Ž, Karolina Velikytė 14G ir mokytoja Daina Rudienė. Šaudymo iš lanko – Brigita Dirsytė 14G, Algirdas Krištopaitis 1g ir darbuotoja Eglė Kvedaraitė. O šaudymo iš šautuvo rungtis taikliausia buvo Gvidui Kuduliui 16T, Brigitai Dirsytei 14G ir mokytojai Irenai Gerikaitei.

Vyko ir Superherojiškos komandinės varžybos. Trikrepšio varžybų nugalėtojai 17S grupės atstovai: Virginijus Dauparas, Darius Dulevičius, Ovidijus Ramonas. Tinklinio varžybas laimėjo Tautvydas Čekavičius ir Darius Paliukas. Futbolo varžybas turėjo laimėti 16T grupės komanda, bet vaikinai džentelmeniškai nusileido 14G grupės merginoms.

Žaidynės baigėsi. Grupėms įteikti diplomai (16T – Techniškiausi, 17S – Sparčiausi, 20Ž – Žingeidžiausi, 14G – Žavingiausi, 1g – Gudriausi, 2g – Galvočiausi), apdovanoti individualių rungčių nugalėtojai, tartas pabaigos žodis, pasivaišinta Superherojiškais pietumis – hotdogais, Coca cola, ledais, atsisveikinta iki rugsėjo.

JŽŪM informacija

Nuotraukos Virginijaus Norvilo

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 40
Vakar apsilankė : 211
Šį mėnesį : 4502
Šiais metais : 46740
Visi apsilankymai : 151272
Paspaudimai šiandien : 392
Visi paspaudimai : 901971
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos