Viliui – trečioji vieta pasaulyje!

Pasaulio štangos spaudimo čempionate, kurį organizavo Lietuvos jėgos trikovės federacija ir IPF, vykusiame gegužės 22-27 dienomis, dalyvavo beveik 500 sportininkų iš daugiau kaip 30 šalių. Tarp jų ir Joniškio sporto klubui „Varūna“ priklausantis Joniškio žemės ūkio mokyklos mokinys Vilius Šiaučiūnas iš 20Ž grupės.

Vilius priklauso Lietuvos jėgos trikovės federacijos 2017 metų jaunių rinktinei. Savo svorio kategorijoje jis iškovojo bronzos medalį Lietuvai ir Joniškiui. Vilius išspaudė 180 kg svorį ir jam atiteko jaunių svorio kategorijos per 120 kg bronza. Viliaus teigimu, jis nesiekė maksimalaus rezultato, tiesiog stengėsi užsitikrinti prizinę vietą, kad galėtų dalyvauti ir kitose tarptautinėse varžybose, nes laimėjimų vien Lietuvos lygiu nepakanka.

Šioje svorio kategorijoje laimėtoju tapo japonas Ryuki Fujimoto (17 m.), ne tik iškovojęs auksą, bet ir išspaudęs 310 kilogramų sveriančią štangą ir pasiekęs naują planetos rekordą. Antrasis buvo rusas, išspaudęs 260 kg. Remiantis manojoniskis.lt tinklalapio duomenimis, bendroje komandinėje įskaitoje Lietuvos jaunių komanda užėmė trečiąją vietą. 4 Lietuvos jaunių rinktinės narių priklauso Joniškio sporto klubui „Varūna“. Pirmieji bendroje komandinėje įskaitoje buvo Rusijos, antrieji – Kazachstano sportininkai.

Šiais metais Vilius Šiaučiūnas dar planuoja dalyvauti Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate rudenį (klasikinė Lietuvos trikovė susideda iš spaudimo, pritūpimų ir atkėlimo). Vilius trikovėje yra antras Lietuvoje savo svorio kategorijoje.

JŽŪM informacija

Nuotraukos iš Viliaus Šiaučiūno asmeninio archyvo

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 40
Vakar apsilankė : 211
Šį mėnesį : 4502
Šiais metais : 46740
Visi apsilankymai : 151272
Paspaudimai šiandien : 406
Visi paspaudimai : 901985
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos