Ypatinga diena Mokytojui

Spalio pradžioje Joniškio žemės ūkio mokykloje duris atvėrė „Trečio amžiaus universitetas“, į kurio pamokas – paskaitas – užsiėmimus be išimties ėjo visi mokytojai. Nebuvo taip lengva, kaip tikėtasi…

Nors mokytojai tarsi viską žino, tačiau galvas pasukti reikėjo ir jiems: teko skubos tvarka prisiminti istorijos, geografijos faktus, ištaisyti netaisyklingus tekstus, iš naujo atrasti lietuvių liaudies išmintį. Mokiniams malonus faktas yra toks, kad Trečio amžiaus universiteto studentai irgi nėra pavyzdingai susitvarkantys su laiku (studentai nuolat vėluodavo). Po bendrojo ugdymo pamokos teko išbandyti dailės terapiją, vėliau prisiminti dainų žodžius bei vietoje atlikti dainų bei šokių interpretacijas. Dar vėliau, siekiant atrasti kūno ir sielos harmoniją, meditacija bei kvėpavimo pratimai.

Dienos „vinimi“ tapo dalyvavimas šventinėje generalinėje repeticijoje, skirtoje tarptautinei mokytojo dienai paminėti. Kadangi tai buvo tik repeticija, visi jautėsi laisvai, atsipalaidavę, nebijantys kur kokią klaidelę padaryti ar žodį ne ten, ne tą, ne taip ištarti. Generalinę repeticiją turėjo garbės matyti ir Joniškio rajono policijos komisariato atstovai, ir Joniškio rajono savivaldybės vicemerė Vaida Aleknavičienė. Mokytojai sulaukė daug sveikinimų ir linkėjimų.

Buvo labai smagu žengti raudonu kilimu į rudeniškai papuoštą mokyklą ir pajusti, kad šiandien TIKRAI ypatinga diena, kurią mums dovanojo MŪSŲ MOKINIAI. Kurie taip pat atsakingai vedė kitiems mokiniams visas pamokas. Labai Jums AČIŪ!

JŽŪM informacija ir nuotraukos

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 219
Vakar apsilankė : 331
Šį mėnesį : 6632
Šiais metais : 81031
Visi apsilankymai : 185563
Paspaudimai šiandien : 1143
Visi paspaudimai : 1099191
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos