Raštingiausias pirmakursis – Gediminas!

Ir vėl dėl teisės vadintis raštingiausiu pirmakursiu, rugsėjo 12 dieną, minint Tarptautinę raštingumo dieną, į lietuvių kalbos kabinetą jubiliejinių mokyklai metų proga panorę išbandyti savo žinias, rinkosi visų profesinio mokymo programų pirmo kurso mokiniai. Pradžioje jų buvo apie 25, bet iš konkurso be kovos pasitraukus būsimiesiems statybininkams, likusiems 19 mokinių laimėti buvo šiek tiek lengviau.

Kadangi neraštingumas visame pasaulyje tampa vis didesnis, nugalėtoju tapusiam ir diktantą „Tiek vertas gyvenimas, kiek einame per jį su viltimi ir meile“, pagal Mariją Gimbutienę, kurį diktavo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Reda Sinkevičienė, 1M grupės mokiniui Gediminui Dumbrai, nepavyko parašyti be klaidų, tačiau jų buvos vos keturios, kai kitų konkursantų diktantuose jų buvo skaičiuojama apie 12, 15, 20 ar net 50…

Mokykla raštingiausiam pirmakursiui šiemet skyrė vertingą prizą, kuris buvo įteiktas Santarvės dienos renginio metu. Kiti mokiniai tradiciškai paskatinamaisiais prizais – rašikliais buvo apdovanoti dar prieš diktanto rašymą.

Ačiū dalyvavusiems renginyje mokiniams. Linkiu visiems gerų mokymosi rezultatų ir nuolat rūpintis savo raštingumu.

Informaciją parengė Reda Sinkevičienė

Nuotraukos iš JŽŪM archyvo

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 142
Vakar apsilankė : 355
Šį mėnesį : 7585
Šiais metais : 72162
Visi apsilankymai : 176694
Paspaudimai šiandien : 769
Visi paspaudimai : 1054809
© 2018 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos