Būreliai

Neformalaus ugdymo tvarkaraštis

 

20150312-DSC_0024

Vaikinų krepšinio būrelis


Užsiėmimų metu mokiniai yra supažindinami su krepšinio istorija, žaidimo charakteristika, gynybos, bei puolimo struktūra. Mokosi ir tobulina žaidimo techniką, taktiką, gerina fizinį pasiruošimą, dalyvauja ir analizuoja varžybas, iškovoja prizines vietas įvairiuose varžybose, turnyruose. Mokiniai išmoksta taisyklingai atlikti krepšinio technikos veiksmus, bei jų derinius, susipažįsta su  krepšinio taktikos elementais.

Būrelio tikslas:

 • skatinti mokinius aktyviai sportuoti;
 • tobulinti bendrą fizinį parengtumą;
 • pasiruošti varžyboms;
 • išmokyti kolektyviai siekti užsibrėžto tikslo.

Būrelio vadovas: vyr. mokytojas D. Kublickas

Vieta: mokyklos sporto salė


 

DSC_0242

Merginų tinklinio būrelis


Merginos būrelio metu yra supažindinamos su tinklinio istorija, žaidimo charakteristika. Jos mokosi ir tobulina žaidimo techniką, taktiką, gerina fizinį pasiruošimą, dalyvauja varžybose, turnyruose.

Būrelio tikslas:

 • skatinti merginas aktyviai sportuoti;
 • tobulinti bendrą fizinį, techninį pasirengimą;
 • pasiruošti ir dalyvauti varžybose;
 • išmokyti kolektyviai siekti užsibrėžto tikslo;
 • populiarinti tinklinį kaip sporto šaką.

Būrelio vadovas: vyr. mokytojas Dalius Kublickas

Vieta: mokyklos sporto salė


 

floristika

Floristikos būrelis


Būrelio nariai susipažįsta su augalų morfologija, jų panaudojimo galimybėmis floristikoje  nekenkiant gamtai. Susipažįsta su floristikos raida Lietuvoje ir pasaulyje, sužino naujausias mados tendencijas. Išmoksta įvairios floristikos dirbinių kūrimo technikos. Išmoksta paruošti augalinę medžiagą komponavimui įvairiais būdais (natūraliu džiovinimu, skeletavimu, džiovinimu karščiu, gligerinavimu ir t.t.). Pritaikant įgytas teorines žinias įvairiomis technikomis kuria floristines kompozicijas, puokštes ir kitokius floristinius dirbinius. Padaryti darbai keliauja į konkursus, parodas miesto ir mokyklos bibliotekoje, puošia mokyklos erdves, sceną.

Floristikos mados ir tendencijos kasmet keičiasi, įvedamos vis naujos netradicinės medžiagos, tokios kaip stiklas, keramika, putplastis, oda, siūlai, parafinas, vielos ir kt.

Būrelio metu mokinės daug dirba su antrinėmis žaliavomis: popieriumi ir kartonu. Iš šių medžiagų jau sukurtos kelios rūbų kolekcijos, kurios vis atnaujinamos ir pristatomos visuomenei konkursų ir įvairių renginių metu rajone, visoje respublikoje ir net užsienyje (Floristinių suknelių konkursas Taline).

Būrelio veikla priklauso ir nuo sezono. Rudenį  būrelio nariai iš savo sodų ir pamiškių renka  įvairiausias gamtines medžiagas, iš kurių kuriamos rudeniškos kompozicijos. Čia dominuoja lapai, vaisiai, uogos. Žiemą kuriamos žiemiškos kompozicijos, kurios džiugina šventiniu periodu – tai advento vainikai, stilizuotos Kalėdų eglutės, naujametinės kompozicijos, kurioms būdingos ryškios, blizgios medžiagos, žvakės, konkorėžiai, spygliuočių šakelės. Pavasarį norisi žalumos, todėl būrelio nariai prasprogdina įvairių šakelių, svogūninių augalų, išsiaugina želmenų – visa tai naudoja kurdami pavasarines, velykines kompozicijas.

Būrelio tikslas:

 • sudaryti sąlygas turiningai praleisti laisvalaikį;
 • suteikti galimybę kūrybai, saviraiškai;
 • ugdyti skonio supratimą, vaizduotę, pasitikėjimą savo jėgomis;
 • pažinti gamtą ir mokėti darniai, nesavanaudiškai naudoti jos išteklius;
 • įgyti floristinių gebėjimų.

Vadovas: vyr. mokytoja Rima Skirvainienė

Vieta: Technologijų mokymo centras. Dekoratyvinio apželdinimo technologijų klasė 17 kab


 

DSC_0429

Automobilizmo būrelis


Lankantiems automobilizmo būrelį suteikiama galimybė geriau pasirengti teorijos ir praktiniams ,,Regitros“ vairuotojų egzaminams:

 1.  Vyksta teorinio mokymo praktiniai užsiėmimai (testai), kurių dėka mokiniai turi galimybę gilinti teorijos žinias, susipažinti su kelių eismo taisyklėmis.
 2.  Praktiniai vairavimo mokymai su patyrusiu vairavimo instruktoriumi.

Būrelio tikslas:

 • organizuoti eismo dalyvių švietimą eismo saugumo srityje;
 • parengti mokinius tinkamai eksploatuoti transporto priemonę.

Būrelio vadovas: vairuotojų  mokytojas Edgaras Bernotas 

Vieta: Mokykla  204/209 kab.