Mokiniams

 

Mokyklos bendrabutyje gyvena mokiniai, besimokantys Joniškio žemės ūkio mokykloje, atvykę iš Joniškio ir kitų rajonų bei miestų. Mokykla siekia sudaryti patogią ir palankią aplinką mokiniams bendrabutyje mokytis bei asmeniniams poreikiams tenkinti.

Mokinių bendrabutis yra lovų tipo (viename kambaryje gyvena 2-3 asmenys). Bendrabutyje naudojamos tik sanitarinius ir techninius reikalavimus atitinkančios patalpos. Mokiniai aprūpinami inventoriumi, patalyne. Kiekviename bendrabučio aukšte yra virtuvės, atlikti renovacijos darbai ketvirtame ir trečiame aukštuose (kambariuose dušas ir tualetas). Kambariuose yra stalai, kėdes, spintelės, lovos, spintos. Bendrabutyje veikia internetas. Mokestis už bendrabutį per mėnesį – 5.00 Eur., bet mokiniai iš daugiavaikių arba socialiai remtinų šeimų atleidžiami ir nuo šio mokesčio (arba jis sumažinamas).  Žinoma, mokiniai privalo laikytis Bendrabutyje gyvenančių mokinių vidaus tvarkos taisyklių. 

Bendrabučio gyventojais rūpinasi bendrabučio administratorė Ramutė, bendrabučio auklėtojos Egidija ir Ramutė. Mokiniai laisvalaikį leidžia sporto salėje, žaisdami stalo tenisą, dalyvaudami renginiuose  (Šukuosenų šou, Kalėdinis vakarėlis, Protų mūšiai, disko ir karaokė vakarai, kino filmų peržiūros ir kt.).

Mokestis už bendrabutį

Bendrabučio aplinka

Renginių akimirkos