Adrenalinu degė protų mūšis „Ugnis“

Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Joniškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Joniškio rajono savivaldybės administracija surengė Joniškio rajono mokyklų moksleiviams proto mūšį „Ugnis‘, skirtą šv. Florijono – Gaisrų sergėtojo dienai paminėti.

Mūšyje dalyvavo 5 bendrojo lavinimo 9-10 klasių mokinių komandos. Viena iš komandų buvo Joniškio žemės ūkio mokyklos pirmos ir antros gimnazinės klasės mokiniai: Dovydas Kirna, Geda Drevinskaitė, Armandas Urbonas, Kritupas Žemeckas, Vytautas Pličas. Mokinius lydėjo mokytoja Irena Gerikaitė.

Protų mūšyje laukė trys etapai po 10 klausimų iš civilinės saugos, gaisrinės saugos ir bendrųjų klausimų. Kova vyko įnirtingai ir su ugnies žiežirbomis, nugalėtojų trejetukas paaiškėjo tik po žaibo turnyro, o mūsų mokyklos komanda nelaimėjo prizinės vietos.

Dalyviams įteikti diplomai, dideli šokoladai ir kanceliarinių prekių čekiai. O po proto mūšio kovos visi apžiūrėjo gaisrinę techniką, susipažino su jos techninėmis galimybėmis. Galbūt po tokio renginio ne vieno jaunuolio širdyje įsižiebė svajonė tapti ugniagesiu ar dalyvauti savanorių ugniagesių veikloje.

JŽŪM informacija