Antrakursių palydėtuvės į egzaminus

Gegužės 25 dieną vyko mūsų mokyklos dvyliktokų palydėtuvės į egzaminų sesiją. Griežtoji mokytoja Nijolė, sandėlininkė Lina ir nuolat vėluojantis mokinys Dalius, pasipuošęs mokykliniu švarku, spalvingais šortais, su tempiama kolonėle, prakąstu kibinu ir iš aparato įsipilta kava 8 minutes vėluodami pradėjo iškilmingą šventę ,,Dvyliktokas – 2018“ ir garbingų nominacijų – Oskariukų įteikimą. O kad niekas nebūtų nuskriaustas, skelbiamos po dvi nominacijos: teigiama ir neigiama. Įspūdingą mokyklos madų šou dovanojo 2g klasės komanda, dainomis žavėjo mokytoja Loreta su mokiniais Žavinta, Diana ir Laisvydu, aktyviai nuteikė pirmakursių merginų šokis ir dvyliktokų vaikinų ,,Sirtakis“.

Pirmoji nominacija ,,Metų stilius“ ir Oskariukas įteikti Giedriui Vaineikiui, o nominacijai „Stiliaus guru“ į sceną pakviestas Tautvydas Čekavičius. ,,Mokslo asas“ atiteko Lukui Aukseliui, o ne mažiau svarbi nominacija ,,Mokslo gumbas“ – Pauliui Janickui. Santykiai su sportu mūsų mokykloje dvejopi. Ir rezultatai skirtingi. Kas geriau: maisto papildai ir raumenų kalnas ar nuolatinės treniruotės? Į šį klausimą gali atsakyti Metų Sporto Sportininkas Vilius Šiaučiūnas. Tačiau ir be Viliaus yra ką apdovanoti. „Metų sportininku“ paskelbtas Kazys Puidokas, o „Metų sportsmenu“, kuris kūno kultūros pamokose per mokslo metus buvo tik porą kartų, Giedrius Barauskas. Ketvirtąją nominaciją „Aktyvistas optimistas“ laimėjo Geda Drevinskaitė. Ji šoko, dainavo, sportavo, fotografavo, projektuose dalyvavo, renginius vedė, pamokų nepraleidinėjo ir visada buvo geros nuotaikos. O „Metų Aktyvistas pesimistas“ – Lukas Gasiūnas, kuris sėjo, akėjo, į vieną kitą konkursą nuėjo, tačiau giedros mintys retai galvoje plazdėjo.

Mes mokomės profesinėje mokykloje, tad viena iš nominacijų, aišku, turi būti susijusi su puikiu profesijos išmanymu. „Profesijos asas“ nuo šiol oficialiai gali vadintis Dovydas Kirna, o Gintarei Palekovai reikia itin pasitempti, nes ji gavo nominaciją „Su profesija basas“. Šeštoji nominacija – ,,Metų pieštukas“ atiteko visur spėjančiai dalyvauti, paišyti, laimėti, kalbėti Brigitai Dirsytei. O ,,Metų trintuko“ vardas suteiktas Imantui Papui už tai, kad vis stengiasi pėdsakus apie save panaikinti.

Pačią garbingiausią nominaciją „Tiesiog dvyliktokas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Božidaj įteikė Karoliui Deveikiui. Linkėjimus, kad kitąmet kuo mažiau turėtų auklėjamųjų susitikimų – Rokui Šležui. Ir dar vieną Oskariuką iš pavaduotojos rankų su saulėtais linkėjimais gavo Dovydas Kirna.

JŽŪM informacija

Nuotraukos Roberto Malakausko

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 208
Vakar apsilankė : 321
Šį mėnesį : 6581
Šiais metais : 14137
Visi apsilankymai : 217668
Paspaudimai šiandien : 1144
Visi paspaudimai : 1329157
© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos