Artėja tarptautinė šiaurės Lietuvos paroda-mugė ,,AgroJoniškis 2013“

Šie metai Joniškio žemės ūkio mokyklai – ypatingi: mokykla ką tik atšventė 25-ąjį gimtadienį, išleido didelį būrį absolventų, o tradicinė kasmetinė jau 17-oji rudens mugė, nebeįsisprausdama į išaugtinius rūbus drąsiai plečiasi, didėja. Pernais sulaukėme rekordinio lankytojų kiekio – per 6000 joniškiečių ir svečių iš kitų rajonų, Latvijos. Ir mažas, ir didelis čia ras sau pramogą – prekių gausa patenkins net ir išrankiausiojo poreikius.

Kaip ir kasmet, bus atkreiptas dėmesys į gražiausiai besitvarkančius rajono gyventojus, kuriuos atrinko konkursinės apžiūros vertinimo komisija – padėką ir dovaną už gražiai tvarkomą namų aplinką įteiks Joniškio savivaldybė. Apdovanojimų laukia ir augalai-rekordininkai. Išauginote neįprastos formos ar labai didelę morką, galbūt kitą daržovę? Nelaikykite pasislėpę, nepasididžiuokite parodyti! Kviečiame visus aktyviai dalyvauti šiame konkurse, nufotografuoti, atnešti gėrybes į mokyklą ar ,,Sidabrės“ redakciją. Jūsų laukia vertingos ir praktiškos parodos-mugės rėmėjų dovanos, o nuotraukos patalpintos į augalų rekordų knygą.

Nuo pat ankstaus rugsėjo 28-osios dienos ryto prasidedanti šventė aktyviai įtrauks kiekvieną. Mokyklos teritorijoje prekybininkai siūlys statybos prekių, sėklų, įvairiausių augalų, rankų darbo dirbinių – ir namams, ir save papuošti, ir buities darbams palengvinti. Vyrus labiausiai sudomins naujausios žemės ūkio technikos kiemas.

Parodoje-mugėje jūs galėsite stebėti tradicinių traktorių figūrinio vairavimo varžybas. Nepraleiskite ir sparduko varžybų kūno kultūros mokytojo Adolfo Paškevičiaus taurei laimėti bei kitų linksmų sportinių rungčių. Veiks naminių, laukinių paukščių, gyvulių, parodos – prašome iš anksto registruotis mokykloje ir pristatyti į parodą norimus parodyti gyvūnus. Verta apžiūrėti spalvingą floristinių kilimų darbų konkursą, mokyklos kiemelį, įvairaus pobūdžio lietuvių ir kaimynų latvių menininkų prekyvietes: dailininkai, amatininkai, tautodailininkai kvies ne tik pasigrožėti, bet ir įsigyti puikius meno dirbinius. Savo palapines atidarys aktyvios seniūnijos ir kaimo bendruomenės, vyks Joniškio žemės ūkio mokyklos floristų pasirodymas.

Parodos-mugės lankytojai beeidami į mokyklos sporto salėje išsidėsčiusių prekybininkų stendus galės pasigrožėti paveikslų paroda. Visos parodos-mugės metu Jus linksmins tikros muzikos fabrikėlis „Nešpėtni bernai“ iš Panevėžio r., bendrosios gimnastikos grupė „Joniškio jungtinės pajėgos“, „Ritmas kitaip“ – vienintelė grupė Lietuvoje, grojanti netradiciniais instrumentais (kibirais, keptuvėmis ir kt.), liaudiškos muzikos ansamblis „Užkūtės“ iš Ventos, jaunųjų Joniškio talentų koncertėlis.

Parodos-mugės „AgroJoniškis 2013“ iškilmingas atidarymas rugsėjo 28 d. 10 val. planuojama renginio pabaiga 15 val.

 

BŪK PIRMAS IŠ ŠIAURĖS LIETUVOS PARODOS-MUGĖS LANKYTOJŲ IR PAJUSK TĄ RUDENIŠKĄ ŠURMULĮ!

© 2022 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos