Aš – europietis

Šūkiu Aš – europietis prasidėjo Joniškio žemės ūkio mokyklos Europos dienos renginiai. Šių dienų iššūkiai dar kartą priminė Europos žmonių vienybės, solidarumo ir optimizmo svarbą. Šias vertybes gali simbolizuoti paprastas kavos puodelis, virtualiai keliaujantis pas draugus. Todėl Europos dieną – gegužės 9-ąją – mokyklos bendruomenė prisijungė prie Europos Parlamento biuro Lietuvoje organizuotos akcijos ir per atstumą susijungė puodeliui kavos.

O ar tikrai žinome, kiek valstybių sudaro Europos Sąjungą, koks yra Europos Sąjungos himnas ar išvardytume 5 priežastis, kodėl Europoje gyventi gera? Į šiuos ir panašius klausimus viktorinoje „Pažinkime Europą linksmai“ virtualiose etikos ir istorijos pamokose atsakinėjo pirmo kurso, 1g ir 2g mokiniai.

O kaip be kūrybinės užduoties? Mokantis iš namuose mokiniai turėjo sukurti koliažą, kuriame būtų pavaizduota ES šalies vėliava bei kas tą šalį geriausiai reprezentuoja (ar patiekalas, ar sportininkas, ar lankytina vieta).

Ir džiugu, kad net 46 mokyklos bendruomenės nariai sudalyvavo Europos egzamine. O tolesniame Europos egzamino etape Dinui Beciui linkime sėkmės!

Informacija Irenos Grigencienės ir Gražinos Kaikarienės

© 2021 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos