Bendrabutyje lankėsi bendruomenės pareigūnai ir VSP specialistė

Rugsėjo 19 d. Joniškio žemės ūkio mokyklos bendrabutyje lankėsi Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistas.

Susitikimo metu mokiniams surengta prevencinė paskaita apie administracinę ir baudžiamąją atsakomybę padarius nusikalstamą veiką ar teisės nusižengimą, diskutuota apie jaunimo tarpe dažniausiai pasitaikančius teisės nusižengimus – chuliganizmą, alkoholio vartojimą ir pasirodymą neblaiviems viešose vietose, rūkymą, svetimo turto pagrobimą, taip pat apie asmeninių daiktų saugojimą, socialinių tinklapių privalumus ir trūkumus.

Mokiniai supažindinti ir su atsakomybe dėl narkotinių-psichotropinių medžiagų įgijimo, platinimo, laikymo, vartojimo. Kalbėta ir apie telefoninius sukčius, asmeninės ir konfidencialios informacijos dalijimąsi internete. Taip pat buvo diskutuota apie mokinių elgesį, vidaus tvarkos taisykles.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ramunė Vičienė bendrabutiečiams priminė asmeninės higienos taisykles, kaip tinkamai ir taisyklingai naudotis bendrosiomis erdvėmis.

JŽŪM informacija

Nuotraukos Ramutės Valančiauskienės

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos