Dainuojame Laisvę Panevėžyje

Panevėžio muzikinį teatrą suvažiavo dainuojantys profesinių mokyklų mokiniai iš visos Lietuvos. Čia vyksta Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos organizuojamas jau IX respublikinis dainų konkursas „Laisvės pavasaris“, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Šis konkursas – vienintelis toks profesinių mokyklų renginys Lietuvoje. Šiemet į „Laisvės pavasarį“ dainuoti Laisvės atvyko svečiai iš 14 Lietuvos mokymo įstaigų. Dalyvių geografija taip pat įspūdinga: sulaukta svečių iš Vilniaus, Kauno, Joniškio, Kelmės, Radviliškio, Žeimelio, Kėdainių, Kupiškio, Zarasų ir Elektrėnų.

Joniškio žemės ūkio mokyklą atstovavo Monika Macytė (11B), Laisvydas Velžis (1M), Dovydas Griška (1M), Juranas Valuntonis (17T). Mokinius ruošė muzikos mokytoja Jolanta Kievišienė ir lietuvių k. mokytoja Nijolė Vaičiulytė-Mykolaitienė.

„Šie metai ypatingi mūsų Valstybei, mūsų Tėvynei. Šis konkursas – tai dar viena proga džiaugtis ir didžiuotis tuo, kad esame lietuviai, savo Lietuvos piliečiai. Ir, jei ką nors norime pakeisti, turime nesižvalgyti į prezidentus, Seimo narius ar dar ką nors – turime pradėti keistis patys. Kokia bus Lietuva, priklauso tik nuo mūsų“, – sakė Margaritos mokyklos kapelionas Pavel Andžejevski.

Informacija ir nuotraukos iš Margaritos mokyklos archyvo

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 56
Vakar apsilankė : 301
Šį mėnesį : 5682
Šiais metais : 21220
Visi apsilankymai : 224751
Paspaudimai šiandien : 359
Visi paspaudimai : 1383187
© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos