Dalyvavome jaunimo saviraiškos festivalyje

Lapkričio 16 d. Linkuvos kultūros centre (Pakruojo r.) šurmuliavo daugybė kūrybingų, iniciatyvių ir aktyvių vaikų bei jaunimo. Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centras organizavo jaunimo saviraiškos festivalį „Aukštyn kojom“, kurio tikslas ugdyti jaunų žmonių saviraišką, kūrybiškumą, suburti dalyvius bendrai veiklai.

Renginyje buvo galima pamatyti įspūdingų, energingų ir plastiškų šokių, išgirsti įvairios muzikos bei pasigrožėti jaunų dizainerių sukurtomis rūbų kolekcijomis. Joniškio žemės ūkio mokyklos šokių grupė MES (vadovė Lina Budrienė) sušoko energingą, entuziastingą ir sudėtingą šokio kompoziciją „Kiemo draugai“. Šokyje pasakojama istorija, kaip smagu susitikti senus draugus, kartu šėlioti, džiaugtis gyvenimu ir kiekviena diena.

Su Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centru mokyklos šokių kolektyvas bendradarbiauja jau daug metų, tad draugystė buvo vaikinuota nominacija „Garbės bičiulis“. Taip pat gavome žiūrovų simpatijų prizą (AČIŪ, kas per labai trumpą laiką padėjo surinkti daugiausia „laikų“). O renginio komisija mūsų šokio kompoziciją įvertino antrąja vieta.

Tad namo grįžome su vėjeliu ir labai laimingi. Džiaugėmės diplomais, dovanomis ir gavome stiprų įkvėpimą su dideliu noru ruoštis kitam šokių festivaliui, kuris įvyks gruodžio 6 dieną Šiauliuose.

Informacija ir nuotraukos Linos Budrienės

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos