Dalyvavome konferencijoje „Aplinka ir žmogus“

Kiekvieną pavasarį Mato Slančiausko progimnazija kartu su Ekologinio švietimo centru jaunuosius tyrėjus kviečia į respublikinę konferenciją „Aplinka ir žmogus“. Konferencijoje dalyvavo tyrėjai atvyko iš „Aušros“ gimnazijos, Skaistgirio gimnazijos, „Saulės“ pagrindinės mokyklos, Gasčiūnų pagrindinės mokyklos, Kriukų pagrindinės mokyklos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinės mokyklos ir Mato Slančiausko progimnazijos. Šiemet buvo pristatyti net 27 pranešimai.

Konferencijoje pranešimą ,,Dvynių paveldėjimo tyrimas“ skaitė Joniškio žemės ūkio mokyklos antrakursis 1M grupės mokinys Mindaugas Dumbra. Jis su biologijos mokytojos Irenos Gerikaitės pagalba aiškinęs dvynių paveldėjimo ypatumus. Mindaugas teigia, kad tikimybė susilaukti dvynių didesnė vyresnio amžiaus moterims (30-35 m.). Vaikinas, tyrimą atlikęs su trimis dvynių poromis, tvirtina, kad 75 proc. dvynių turi kokių nors fobijų, sutapo jo tirtų dvynių mąstymo tendencijos, o taip pat gimę pirmieji iš dvynių sveria daugiau, yra aukštesni.

Konferencijoje buvo pristatyta graži inkilėlių paroda, vyko gražiausių inkilėlių rinkimai. Inkilėlius parodai pagamino mokiniai Mindaugas Vičas, Gvidas Talmantas (mokytojas Algimantas Budris), Geda Drevinskaitė, Paulina Pačetauskaitė, Laurita Tuomaitė, Eglė Liubauskaitė, Vaida Petrauskaitė (mokytoja Rima Skirvainienė).

 

Informacija ir nuotraukos Irenos Gerikaitės

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 8
Vakar apsilankė : 154
Šį mėnesį : 3959
Šiais metais : 63039
Visi apsilankymai : 266570
Paspaudimai šiandien : 11
Visi paspaudimai : 1676276
© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos