Dalyvavome konkurse „Ruošk ratus žiemą…2019“

Respublikiniame būsimų žemės ūkio specialistų profesinio meistriškumo konkurse „Ruošk ratus žiemą…2019“, kuris vyko Biržų technologijos verslo ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje spalio 17 d., dalyvavo po du mokinius iš septynių Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Joniškio žemės ūkio mokyklą atstovavo Juranas Valuntonis ir Augustas Nrvydas, kurie trečius metus mokosi pagal technikos priežiūros verslo darbuotojo profesinio mokymo programą. Mokinius ruošė profesijos mokytojai Deividas Rimkus ir Manfredas Rudis.

Konkurse kiekvienas mokinys turėjo atlikti teorinę ir praktines užduotis. Pirmiausia reikėjo įveikti dalykinį testą iš traktorių, automobilių ir žemės ūkio mašinų techninės priežiūros, remonto ir eksploatavimo. Tada labai tiksliai suvirinti pusautomačiu sandūrines ir kampines siūles, per duotą laiką atpažinti eksploatacines medžiagas, atlikti traktoriaus kasdieninę techninę priežiūrą, pakeisti traktoriaus priekinį ratą, sureguliuoti guolius, vairuoti javų kombainą. Kol mokiniai atlikinėjo užduotis, lydintys profesijos mokytojai vertino jų pasiekimus konkrečiose užduotyse.

Nors joniškiečiai prizinių vietų neužėmė, tačiau konkursui ruošėsi labai atsakingai, tad teorinių ir praktinių žinių įgavo nemažai. O grįžę iš Vabalninko džiaugiasi ne tik padėkomis ir atminimo dovanėlėmis, bet ir rėmėjų prizais. Augustas geriausiai pasirodė techninių matavimų užduotyje, o Juranas buvo apdovanotas paguodos prizu kombaino vairavimo ir reguliavimo užduotyje.

JŽŪM informacija

Manfredo Rudžio nuotraukos

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos