Dalyvavome konkurse „Ruošk ratus žiemą…2020“

Respublikiniame būsimų žemės ūkio specialistų profesinio meistriškumo konkurse „Ruošk ratus žiemą…2020“, kuris vyko Biržų technologijos verslo ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje spalio 8 d., dalyvavo po du mokinius iš šešių Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Joniškio žemės ūkio mokyklą atstovavo Žilvinas Gakas ir Algimantas Žygaitis, kurie antrus metus mokosi pagal Technikos priežiūros verslo darbuotojo profesinio mokymo programą. Mokinius ruošė profesijos mokytojas Deividas Rimkus.

Konkurse kiekvienas mokinys turėjo atlikti teorinę ir praktines 6 užduotis. Pirmiausia reikėjo įveikti dalykinį testą iš traktorių, automobilių ir žemės ūkio mašinų techninės priežiūros, remonto ir eksploatavimo. Tada labai tiksliai suvirinti pusautomačiu sandūrines ir kampines siūles, per duotą laiką atpažinti eksploatacines medžiagas, pakeisti traktoriaus priekinį ratą, sureguliuoti guolius, vairuoti javų kombainą ir jo reguliavimas, bei detalių atpažinimas. Kol mokiniai atlikinėjo užduotis, lydintys profesijos mokytojai vertino jų pasiekimus konkrečiose užduotyse.

 Joniškio žemės ūkio mokyklos mokinys Žilvinas Gakas pagal konkurso nuostatus vertinimo komisijos buvo išrinktas geriausias, traktoriaus priekinio rato keitimo ir guolio reguliavimo užduotyje, bei užemė 3 vietą bendroje įskaitoje iš dvylikos dalyvių. Konkursui ruošėsi labai atsakingai, tad teorinių ir praktinių žinių įgavo nemažai. O grįžę iš Vabalninko džiaugiasi ne tik padėkomis ir atminimo dovanėlėmis, bet ir rėmėjų prizais.

JŽŪM informacija

Nuotraukos Deivido Rimkaus

© 2021 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos