Dalyvavome parodoje STUDIJOS 2019

„Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“ – tokiu moto vasario 7–9 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Vilniuje lankytojus pasitiko tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2019, kurią organizavo LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO.

Parodoje Lietuvos profesinės mokyklos prisistatė demonstruodamos įvairių profesijų veiklas, su kuriomis mes susiduriame kiekvieną dieną: gaminame maistą, maitinamės kavinėse, restoranuose, lankomės kirpykloje, džiaugiamės vairuodami automobilį, perkame gėlių puokštes, valgome juodą duoną ar žuvį ir t.t. Kasdien mus aptarnauja mūsų – profesinių mokyklų absolventai.

Joniškio žemės ūkio mokykla kartu su Šilutės žemės ūkio mokykla žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės sektorių. Pirmakursiai Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo profesinio mokymo programos mokiniai su profesijos mokytoja Emilija Ivanova parodos lankytojams paruošė užduotį – reikėjo atpažinti, iš kokių augalų pagaminti įvairūs miltai, trapučiai, dribsniai, traškučiai, kruopos. O parodos lankytojus su Šiaurės Lietuvos profesine mokykla – Joniškio žemės ūkio mokykla pristatė praktinio mokymo vadovas Saulius Dauparas ir metodininkė Vaida Baltaragytė.

JŽŪM informacija ir nuotraukos

© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos