Dalyvavome sąskrydyje „Kartu mes saugūs“

Birželio 8 d.. Joniškio žemės ūkio mokyklos 2g klasės komanda su klasės vadove Vaida Baltaragytė dalyvavo Šiaulių apskrities VPK Joniškio rajono Policijos komisariato organizuojamame jaunųjų policijos rėmėjų ir moksleivių sąskrydyje „Kartu mes saugūs“. Tai komisariato organizuojama Vaikų ir jaunimo savanorystės bei saugaus elgesio kelyje programa, kurios metu vykdoma papildoma neformali veikla, nepilnamečių užimtumas, suteikiama vaikams teisinių žinių, supažindinama su statutinių institucijų vykdoma veikla.

Sąskrydžio atidarymo metu, komandos išgirdo sveikinamąjį žodį iš sąskrydžio organizatorių, Joniškio rajono savivaldybės administracijos vadovų bei Joniškio PK atstovų, po atidarymo ceremonijos vyko trumpi komandų prisistatymai, teisės pažeidimų temomis.

Sąskrydyje Žagarės regioniniame parke susirinkusios komandos turėjo atlikti policijos, ugniagesių ir pasieniečių sugalvotas užduotis. Buvo rungtasi ugniagesių estafetėje, kur komandos nariai iš ežero turėjo semti vandenį, pilti į gaisrinę žarną, iš jos vandenį nunešti į gaisrinę pompą ir užgesinti drakono liepsną. Nemažai susidomėjimo bei palaikymo sulaukė gaisrinės žarnos traukimo rungtis, kurioje Joniškio ŽŪM komanda užėmė trečiąją vietą. Taip pat reikėjo surinkti įkalčius nusikaltimo vietoje, laimėti „girtus“ taškus, pademonstruoti sumanumą ir ištvermę orientacinėse varžybose Žagarės ozo pažintiniame take.

JŽŪM informacija ir nuotraukos

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 210
Vakar apsilankė : 321
Šį mėnesį : 6583
Šiais metais : 14139
Visi apsilankymai : 217670
Paspaudimai šiandien : 1176
Visi paspaudimai : 1329189
© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos