Dalyvavome „Saugaus eismo“ renginyje

Kiekvienas eismo dalyvis kelyje turi galvoti ne tik apie save, tačiau ir apie kitus – elgtis pagarbiai, jausti atsakomybę už savo veiksmus. Balandžio 9 d. Šiaulių darbo rinkos mokymo centre vyko varžybos „Saugus eismas 2016“, kuriose dalyvavo net 11 komandų. Joniškio žemės ūkio mokyklą atstovavo 14 T grupės mokinys Martynas Naliveika, profesijos mokytojas Saulius Urbonas ir Jolanta Naliveikienė (mokinio mama).

Po komandos prisistatymo buvo ištrauktas estafetės starto numeris – 3. Varžybos prasidėjo teorine dalimi – kelių eismo taisyklių testu. Atsižvelgiant į testo rezultatus, prasčiausiai jį išsprendęs komandos narys turėjo pėsčiomis įveikti kliūčių ruožą. Tad pėsčiomis keliavo Martynas. Važiuoti dviračiu ir įveikti kliūčių ruožą teko Jolantai. O geriausiai išsprendęs Saulius, kliūčių ruožą slidžia ir asfalto danga įveikė automobiliu. Varžybų rezultatai paaiškėjo po trijų autoestafetės rungčių bendro laiko ir priskaičiuotų baudos taškų.

JŽŪM komanda buvo apdovanota padėkos raštu ir namo palydėta su mintimi: kur eitume ar važiuotume, visi kelionės tikslą norime pasiekti laiku  ir laimingai. Saugokime ir gerbkime vieni  kitus kelyje!

Informacija Profesijos mokytojo S. Urbono

Nuotraukos VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro