Dalyvavome Verslo gijose

Kovo 8 d. Joniškio „Aušros“ gimnazijoje vyko rajoninis 9-10 klasių mokinių renginys „Verslo gijos“. Renginyje Joniškio žemės ūkio mokyklą atstovavo 2 g klasės mokiniai : Karolis Karžinauskas, Vilius Padelevičius, Simona Raziulytė, Vakaris Repšys, Armandas Urvakis ir Dominykas Pukevičius bei 11B grupės mokinės Indrė Pamparaitė ir Karolina Savickaitė. Mokinius lydėjo ekonomikos mokytoja Inga Greblikienė.

Dešimtokai dalyvavo viktorinoje, atsakinėjo į įvairius klausimus, susijusius su žemės ūkio veikla tiek pasaulyje, tiek mūsų rajone. Mokiniams teko pažinti įvairių augalų sėklas, išsiaiškinti kiek kainuoja įvairios žemės ūkio kultūros ir kurios yra populiariausios pasaulyje, atspėti Joniškio rajono žemės ūkio įmonių logotipus, atpažinti senovinius įrankius ir daiktus bei sugalvoti jų pritaikymą šiandien. Su dideliu azartu mokiniai bandė pagaminti alternatyvią energijos rūšį: sukurti vėją ir priversti traktoriukus judėti. Kūrybinėje užduotyje mokiniai kūrė reklamą pasirinktai prekei ir išradingai ją pristatė.

Indrė ir Karolina dalyvavo mokykloje vykstančioje mugėje. Merginų pardavinėjamos spurgos ir pyragas tuoj buvo išgraibstyti mugės dalyvių. Pagrindinis renginio tikslas – išmokti dirbti komandoje, bendradarbiauti bei pagilinti ekonomikos žinias – buvo pasiektas.

Informacija ir nuotraukos I. Greblikienės