Diskutuota apie mūsų rajono darbo rinką

     Praėjusį penktadienį Joniškio žemės ūkio mokyklos praktinio mokymo vadovas Saulius Dauparas ir karjeros specialistė Vaida Baltaragytė dalyvavo susitikime „Ką slepia statistika – tvaraus įdarbinimo iššūkius ar pasiūlos ir paklausos neatitikimą“. Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo Šiaulių departamento Joniškio teritorinio padalinio specialistai su rajono darbdaviais apžvelgė situaciją darbo rinkoje, informavo, kokie iššūkiai laukia ateinančiais metais.

     Galima pasidžiaugti, kad registruotas 6,9 proc. nedarbas Joniškio rajone yra mažiausias Šiaulių regione. Nuolat Šiaulių regione ir Joniškio rajone reikia specialistų, kuriuos ruošia ir Joniškio žemės ūkio mokykla: traktorininkų, virėjų, plataus profilio statybininkų, suvirintojų. Pasak Šiaulių klientų aptarnavimo departamento direktoriaus Raimondo Šukio, kvalifikuotos darbo jėgos trūkumas išliks aktualus ir kitąmet.

     Tad kviečiame mūsų mokyklą rinktis ir ką tik įgijusius pagrindinį išsilavinimą, ir jau turinčius vidurinį išsilavinimą ar turinčius profesinę kvalifikaciją.

JŽŪM informacija

Nuotraukos iš Užimtumo tarnyba Joniškio skyrius archyvo