Finišavo baigiamieji kvalifikacijos egzaminai

Joniškio žemės ūkio mokykloje birželio 19 – 20 dienomis vyko Asmens įgytų kompetencijų vertinimas.

Kas vienerius, kas trejus metus sėmėsi žinių ne tik iš knygų ar kompetentingų mokyklos specialistų, bet ir plušėdami moderniose mokyklos praktinio mokymo laboratorijose, kur mokiniams suteikiamos visos galimybės teorines žinias pritaikyti praktikoje. O per asmens įgytų kompetencijų vertinimą reikėjo pademonstruoti ir teorines, ir praktines žinias.

Joniškio žemės ūkio mokykla kasmet savo kraštui padovanoja puikiai paruoštų, entuziastingų bei darbščių specialistų, pageidaujamų ne tik ūkiuose, bet ir įvairiose įstaigose. Vertinime dalyvavo 70 profesinio mokymo programų mokinių ir visi jį išlaikė. Dalyvavo 12 Apskaitininkų ir kasininkų, 14 Multimedijos paslaugų teikėjų, 8 Apdailininkai (statybininkai), dešimt Dekoratyvinio apželdinimo verslo darbuotojų, vienuolika Technikos priežiūros ir verslo darbuotojų, 15 Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojų. Džiugu, kad mokykla šiemet vėl gali pasidžiaugti dideliu būriu absolventų.

Kai egzaminai įveikti, vertinimai puikūs, galima visiems kartu jais pasidžiaugti. Birželio 28 d. 11 val. kviečiame absolventus ir jų artimuosius į profesinio mokymo diplomų įteikimo šventę Joniškio žemės ūkio mokykloje.

JŽŪM informacija

Nuotraukos Rimos Skirvainienės

© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos