Fizas BioChemis turnyras Joniškėlyje

Balandžio 15 dieną Pasvalio rajono Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje nuo pat ryto šurmuliavo daugybė svečių, atvykusių iš įvairių Lietuvos vietų. Čia vyko respublikinis gamtos mokslų konkursas Fizas BioChemis.

Į žinių patikrinimą atvyko komandos iš 14 mokyklų. Renginyje dalyvavo mokiniai ne tik iš Pasvalio, Panevėžio, Kupiškio, bet ir iš Joniškio rajono. Komandos buvo skirstomos į grupes: 7 – 8 klasės, 9 – 10 klasės ir 11 – 12 klasės. Joniškio žemės ūkio mokykla šiame turnyre dalyvavo jau ketvirtą kartą. Mokyklai atstovavo Deividas Ivaškevičius (15T), Laurynas Žečkis (15S) ir Dalius Baltramiejūnas iš 16Ž grupės. Mokinius lydėjo ir konkursui ruošė fizikos mokytoja metodininkė Daina Rudienė.

Mokiniai atliko fizikos, chemijos ir biologijos mokslų užduotis. Tuo metu, kol mokiniai darbavosi prie nelengvų užduočių, juos atlydėję mokytojai turėjo progą dalyvauti seminare „Mokinių individualios pažangos vertinimo įrankiai“.

Nors šiame konkurse mūsų mokykla dalyvauja jau ne pirmi metai, bet tik šiemet pasiekėme aukštų rezultatų – užėmėme pirmąją vietą 11 – 12 klasių komandų grupėje. Parsivežėme pagyrimo raštus, pagrindinį prizą – Fizas BioChemis statulėlę bei vertingas dovanas.

Informaciją parengė fizikos mokytoja metodininkė D. Rudienė

Nuotraukos iš dalyvių asmeninio archyvo