„Floristinės pavasario metamorfozės“ Vilniaus universiteto Botanikos sode

     Kovo 22 d. Joniškio žemės ūkio mokyklos Dekoratyvinio apželdinimo ir aplinkos tvarkymo specialybės mokiniai – Karolis Karžinauskas, Renata Patarakienė, Evelina Čeponytė ir dešimtokė Agnė Visockytė – dalyvavo Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro organizuotame respublikiniame konkurse – parodoje „Floristinės pavasario metamorfozės“ .

     Profesinių mokyklų mokinių grupėje dalyviai turėjo pateikti namų darbą – stilizuotą verbą, o konkurso metu komponavo pavasarines kompozicijas ir atliko užduotį „Siurprizas” (iš gautų medžiagų ir priemonių per 1 valandą komponavo darbą).

     Gimnazijų ir vidurinių mokyklų mokinių grupėje dalyviai turėjo pateikti namų darbą – floristinį kiaušinį, konkurso metu komponavo pavasarinį krepšelį/lizdelį. Kol mokiniai kūrė, mokytojos dalyvavo floristinių kompozicijų fotografavimo mokymuose.

     Mokinių darbus vertino Lietuvos floristų asociacijos narės kartu su Latvijos floristų asociacijos prezidente Agita Cirule. Įvertinus kompozicijas ir susumavus balus paaiškėjo konkurso nugalėtojai – komisijos narius sužavėjo joniškiečių darbai – Karolio verba su glamelijos technikos komponentais, Agnės floristinis kiaušinis iš vytelių ir konkursinės kompozicijos.

     Profesinių mokyklų mokinių grupėje Karolis Karžinauskas laimėjo II-ąją vietą; gimnazijų ir vidurinių mokyklų mokinių grupėje Agnė Visockytė laimėjo I-ąją vietą, mokinius rengė profesijos mokytoja Rima Skirvainienė ir Rita Buliene. Mokiniams įteikti diplomai, laimėtojų taurės ir asmeninės dovanos.

     Joniškio žemės ūkio mokyklos komanda džiaugiasi puikiai organizuotu konkursu, įgyta patirtimi tokio tipo konkurse ir dėkoja mokyklos direktorei Juventai Jurgelienei už galimybę kurti ir dalyvauti!

Informacija Ritos Bulienės

Nuotraukos Ritos Bulienės, Vilniaus universiteto Botanikos sodo fotografų