Fotografijos parodos atidarymas

     Joniškio žemės ūkio mokykloje vyko ypatinga šventė: buvo atidaryta literato, poeto, visuomenininko Jono Ivanausko fotografijų paroda – „Fotoobjektyvo magija“. Parodos atidaryme sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Juventa Jurgelienė, Seimo narys Liudas Jonaitis bei savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė. Parodoje eiles skaitė Jono Ivanausko bendražygės Lina Lašienė ir Aušra Lapinskienė.

     Direktorė Juventa Jurgelienė pasidalino mintimis, kaip gimė ši paroda: „viskas prasidėjo nuo Jono. Atnešė ženklelį už ukrainiečių kovas, lėkė fotografuoti mokyklos technikos – vasario 16-ąją, kalbėjom apie Romuvą ir tada atsitiko – paroda. Jonas sako: „noriu pakviesti Liudą Jonaitį nes, tai jau šeštoji paroda mokykloje, noriu pakviesti rajono mero pavaduotoją Vaidą Aleknavičienę, kuri visada palaiko, Aušrą Lukšaitę Lapinskienę su Lina Lasiene, nes jos labai artimos mano sielai. Ir dar turiu tris projektus mintyse…“ AČIŪ Jonai Ivanauskai“.

     Džiaugiamės bendradarbiavimu su iškiliais rajono visuomenininkais, o visus norinčius išvysti parodą kviečiame atvykti į mokyklos meno galeriją, kurioje šiuo metu eksponuojamos nuotraukos.

JŽŪM informacija ir nuotraukos