Geda ir Kamilė dalyvavo konkurse

Vasario 7 d. 17-osios tarptautinės mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodos STUDIJOS 2019 metu vyko nacionalinis profesinio mokymo įstaigų mokinių floristikos profesinio meistriškumo konkursas.

Vilniuje, parodų rūmuose „Litexpo“ tarp susirinkusių 11 dalyvių iš visos Lietuvos profesinio mokymo įstaigų buvo ir Joniškio žemės ūkio mokyklos komanda: dalyvė – Geda Drevinskaitė ir jos asistentė – Kamilė Briedytė. Trečiakurses Dekoratyvinio apželdinimo verslo darbuotojas ruošė, konkurse lydėjo ir floristinių darbų idėjas generavo profesijos mokytoja Rima Skirvainienė.

Konkurse reikėjo atlikti dvi užduotis: dekoruoti savo pagamintą širdies formos karkasą ir atskleisti temą „Meilės muzika“ bei sukurti kaklo papuošalą, papuoštą skintais augalais. Geda, Kamilė ir mokytoja Rima dar namie pasirinko meilės muziką vainikuojantį Mendelsono valsą. Ant lengvai plazdančios širdies iš vielos buvo nupinta viena kūrinio eilutė natomis. O merginų sukurtu floristiniu koljė galima pasipuošti bet kokiai įsimintinai progai.

Diena praleista tarp gražiausių gėlių ir kompozicijų leido pamiršti šaltą žiemą ir nukėlė į jaukią ir spalvingą atmosferą. Nors merginos prizinių vietų ir nepelnė, bet jų kruopštūs darbai sulaukė gausių aplodismentų ir susižavėjimo šūksnių bei klausimų: „iš ko pagaminta?“, „kokia lengvai plazdanti širdis!”, „kiek kruopštumo!, „jūsų darbai visada turi taiklią idėją!”.

Informacija ir nuotraukos Vaidos Baltaragytės

Moodle

Moodle

TAMO

TAMO

Statistika

Šiandien apsilankė : 56
Vakar apsilankė : 301
Šį mėnesį : 5682
Šiais metais : 21220
Visi apsilankymai : 224751
Paspaudimai šiandien : 377
Visi paspaudimai : 1383205
© 2019 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos