Gėlių festivalio didysis finalas

Rugsėjo 12-13 dienomis po rudenišku Pakruojo dvaro dangumi vyko finalinis Gėlių festivalio floristinis konkursas – vestuvinių arkų puošyba „Meilės arkos 2020“. Čia sukurta 15 nuostabių bene trijų metrų aukščio arkų, įkvėptų rudens, romantikos ir šekspyriškų vestuvių tematikos. Viena iš jų – Joniškio žemės ūkio mokyklos komandos.

Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo specialybės trečiakursiai Kornelija Paužuolytė ir Karolis Karžinauskas sukūrė arką iš gamtinių medžiagų. Karkasas – iš apkerpėjusių, sausų kriaušės šakų, arkos dekoravimui pasirinkti įvairių atspalvių dumplūnės vaisynai, kaštono vaisiai, putino uogos. Viena iš konkurso nuostatų sąlygų buvo, kad dekoratyvi arka, minimaliai pakitusi, išsilaikytų apie dvi savaites, todėl puošimui gyvų gėlių atsisakėme – teigė Joniškio ŽŪM  profesijos mokytoja, komandos vadovė Rima Skirvainienė.

Joniškiečiai džiaugiasi turėję galimybę kurti, bendrauti ir varžytis su Lietuvos floristikos profesionalais. Tai neįkainojama patirtis. Maloniai nuteikė dvaro savininkų dėmesys ir priėmimas.

Informaciją parengė Rita Bulienė

Nuotraukos Rimos Skirvainienės

© 2021 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos