Holivudiškos palydos į egzaminus

Joniškio žemės ūkio mokykloje gegužės 29 dieną pirmakursiai pakvietė dvyliktokus dalyvauti holivudiškame paskutiniame skambutyje. Antrakursiai šią dieną galėjo pasijausti tikromis žvaigždėmis. Anksti ryte iki pat mokyklos durų grupių auklėtojas privežė papuoštas transportas. Visi antrakursiai įsisegė vardines žvaigždes ir juos nuolat sekiojo gerbėjai – pirmakursiai.

Pasibaigus pamokoms santūrūs apsauginiai patikrino antrakursių kišenes, gerbėjai pakvietė palikti savo rankos anspaudus ateities kartoms, fotografai prašė papozuoti žygiuojant raudonuoju kilimu ar prie fotografavimosi sienelės.

Holivudiškas renginys prasidėjo grupių auklėtojų suknelių gaminimu (jaunieji dizaineriai kūrė popierines auklėtojų sukneles). O dalyvavusių žvaigždžių laukė įvairios ir netikėtos užduotys, kuriomis gerbėjai tikrino, ar antrakursiai tikrai yra pasiruošę puikiai išlaikyti egzaminų sesiją. Nors užduotys buvo linksmos, kandžios ir nerūpestingos, bet turbūt ne vienam dvyliktokui galvoje vis sukosi mintys, apie sunkiąją brandos egzaminų sesiją.

Kaip ir tikroms žvaigždėms, kiekvienai antrakursių grupei buvo įteikta žvaigždės statulėlė ir nuoširdūs linkėjimai sėkmės egzaminuose.

Informacija ir nuotraukos Viktorijos Grigaitės

 

© 2022 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos