Iniciatyva ,,ATGAL Į MOKYKLĄ 2025“ – apie Europos Sąjungą

     Gegužės 12 Joniškio žemės ūkio mokyklos devintų – dešimtų klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos organizuojamoje iniciatyvoje „Atgal į mokyklą“. Šios iniciatyvos metu diplomatai ir kiti valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda moksleiviams pamokas apie Europos Sąjungą (ES) ir Lietuvos narystę joje.

     Apie Europos Sąjungą paskaitą vedė joniškietė Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos Globalios Lietuvos departamento sekretorė Paulė Rundomanskaitė. Viešnia Paulė informatyviai priminė ES susikūrimo istoriją, vertybes, pristatė galimybes, kurias siūlo ES. Mokiniai dalyvavo viktorinoje ES temomis.

      Ačiū lektorei Paulei ir iniciatyvos organizatoriams už suteiktą galimybę mokiniams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje, paskatinimą būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad gali daryti pokyčius ES.

JŽŪM informacija ir nuotraukos