Rugsėjo 13 d. Joniškio žemės ūkio mokyklos šauni komanda dalyvavo Joniškio kultūros centro pirmą kartą organizuotame festivalyje „Obuolynės“.
Nors šiemet sodai obuoliais nelepino, „Obuolynės“ priminė, kad svarbiausia – ne derliaus dydis, o buvimas drauge ir gebėjimas dalintis tuo, ką turime. Mūsų mokyklos komanda iškepė rekordinį obuolių pyragą. Ir visą išdalino renginio lankytojams.
Kartu su organizatoriais kūrėme festivalio pakilią nuotaiką. Smagu jaustis Joniškio miesto gero renginio dalimi!
Informacija JŽŪM
Nuotraukos Joniškio ŽŪM, Joniškio kultūros centro