Iškilminga diplomų įteikimo šventė

     JŽŪM kiemelyje 2021 m. birželio 4 d. 18.00 val. renginio vedėjas Dainius Stasiulis visiems priminė, ko gi čia visi susirinko ir kas gi čia dabar vyks… Skambėjo muzika ir eilės, buvo sakomi širdingi padėkos žodžiai ir visi susirinkę atrodė laimingi. 

   Tai kompozitoriaus Vadimo Kamrazerio muzikuojančios meniškos šeimos (Vadimas-Sofija-Jūratė) tartas AČIŪ visiems Mokytojams, Mokiniams ir Svečiams. Kaip miela buvo klausytis Šiaulių dramos ir kino teatro aktorės Jūratės Budriūnaitės-Kamrazer skaitomų eilių ir  jų šeimos atliekamų lengvų kaip sapnas dainų su giliomis teksto mintimis, su švelniu lyrišku prisilietimu, su žavesio ir šilumos pilnom širdim.

     Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo specialybės DIPLOMUS gavo 23 absolventai iš 19 G ir 20 G grupių. Baigti mokslus dirbant tikrai nelengva, netgi sunku, bet norint, viskas yra įmanoma. Svarbu tik žinoti, ko nori ir ko sieki.

     Nuoširdūs padėkos žodžiai, kad pasirinkote mokslą mūsų mokykloje – nuo Vicemerės Vaidos Aleknavičienės. Palinkėjimai kurti grožį visur ir visada  – nuo Direktorės Juventos Jurgelienės. Praktinio mokymo vadovo Sauliaus Dauparo griežtas žodis šiandien jau skambėjo kiek švelniau – jo  perskaitytas  Diplomų išdavimo įsakymas  leido patikėti, kad mokslas baigtas. Grupės vadovė Vaida Baltaragytė neslėpė džiaugsmo, kad  visiems užteko ryžto ir užsispyrimo  šiuo sunkiu ekstremaliu laikotarpiu, užbaigti tai, ką pradėjote. Absolventų padėkos žodžiuose grupės vadovėms Rimai ir Emilijai persipynė viskas – padėka, meilė, džiaugsmas, stebuklai ir supratimas, kad gyvenimas yra nepakartojamas – pilnas mūsų ieškojimų.

     Tad nenurimkite, ieškokite, mokykitės visą gyvenimą ir tegul tai bus dar ne paskutinis jūsų DIPLOMAS.

Aš nepamesiu savo dainos,

Nes gali būt, kad neberasiu kitos.

Kitos tokios ,kuri saugos, kuri mane paguos,

Aš nepamesiu savo dainos.

 

                                                                         JŽŪM metodininkė Stasė Stulginskienė

Publikaciją skaitykite Joniškio rajono laikraštyje,, Sidabre,, Nr. 42, 2021 m. birželio mėn 5 d., šeštadienis, 7-8 psl.

© 2021 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos