Išlydėjome Liudą į Seimą

1986 metų gruodžio 25 dieną Liudui Jonaičiui, tada 33 metų atsakingam, veržliam, energingam, ambicingam ir drąsiam jaunuoliui buvo patikėta vadovauti Joniškio miesto pakraštyje pradėtai statyti 540 vietų vidurinei profesinei technikos mokyklai. Taip pradėjo pildytis Liudo Jonaičio Joniškio žemės ūkio mokyklos svajonės.

Mokykloje spalio 3 dieną buvo švęstos palydėtuvės į Lietuvos Respublikos Seimą. Mokyklos bendruomenė visas buvusio direktoriaus kurtas ir įgyvendintas svajones apdainavo, išpasakojo, išdeklamavo. Ir įteikė ne tik gėlių, portfelį, bet ir geriausius linkėjimus bei aprūpino įvairiomis svarbiomis smulkmenomis: saldainiukais, arbata, puodeliu, parkeriu ir bloknotu, streso kamuoliuku, nosinaitėmis.

Visa Joniškio žemės ūkio mokyklos bendruomenė džiaugiasi, direktoriau, Jūsų įgyvendinta dar viena svajone, didžiuojasi Žiemgalos krašto žmonėmis, kad pasitiki Jumis ir liūdi, kad mokykla lieka be šaunaus vadovo. Ir, žinoma, linki sėkmės, kantrybės ir sveikatos naujam vadovui – Sauliui Dauparui.

JŽŪM informacija ir nuotraukos

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos