Įteikti pirmieji profesinio mokymo diplomai šiais mokslo metais

Kiekvienos mokyklos gyvenimą įrėmina dvi šventės – Rugsėjo pirmoji ir išleistuvės. Abi jos gražios ir džiugios: viena žymi darbų pradžią, o kita susumuoja rezultatus. Joniškio žemės ūkio mokykloje šiemet išleistuvės vienai grupei įvyko ne kaip įprasta – birželio pabaigoje, o rudenį. Lapkričio 14 dieną pirmajai Multimedijos paslaugų teikėjo modulinės profesinio mokymo programos grupei – 1M – iškilmingai įteikti profesinio mokymo diplomai.

Laikinai einantis direktoriaus pareigas Saulius Dauparas iškilmingai pradėjo 35-osios mokyklos laidos profesinio mokymo diplomų įteikimą. Iki šiol buvo išduoti jau 3888 diplomai. Dar aštuoni kvalifikuoti Multimedijos paslaugų teikėjai jau dabar pradės ieškoti savo kelio. O už kelių mėnesių tokius diplomus savo rankose laikys Padavėjai ir barmenai.

 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Božidaj linkėjo, kad mokymasis, žinių troškimas nesibaigtų vos baigus mokyklą, nes žinios yra tik potenciali jėga. Išsilavinimas tampa veiksmingas ir veda į didelius turtus tik tada, kai yra struktūruotas ir realiai taikomas gyvenime. Sėkmingi žmonės nenustoja siekti specialiųjų žinių, susijusių su jų pagrindiniu tikslu, verslu ar profesija.

Aštuonis absolventus išleidžianti grupės vadovė Daiva Mažeikienė didžiavosi ir džiaugėsi savo auklėtiniais bei linkėjo jiems vaizduotės. Nes idėjos – visų turtų pradžios taškas, o idėjos juk vaizduotės vaisius. Tad žmogaus ribotumas visiškai pagrįstai priklauso nuo to, kaip išvystyta ir kiek naudojama yra jo vaizduotė.

Padėkos raštais ir atminimo dovanomis už gerą mokymąsi, pareigingumą, nuoširdų bendravimą, aktyvią veiklą mokyklos bendruomenėje buvo apdovanoti Dovydas Griška ir Liudas Valčiukas.

Sėkmės Multimedai!

JŽŪM informacija

Nuotraukos Roberto Valančiaus

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos