Įteikti profesinio mokymo diplomai

Džiugios akimirkos Joniškio žemės ūkio mokyklos absolventams – gegužės 28 dieną iškilmingai įteikti penkiasdešimt profesinio mokymo diplomų. Smagu, kad 4 mokiniams įteikti diplomai su pagyrimu. Dėl įvesto karantino švietimo ir mokslo ministerijos sprendimu baigiamųjų kursų mokiniams buvo įskaityta praktika, kompetencijų vertinimo egzaminai, siekiant užtikrinti visuomenės saugumą, tad ir įteikimo šventė buvo kiek kitokia.

Diplomų įteikimas buvo karantininis: visos grupės iškilmingą procedūrą atliko saugiai (jiems padėjo mokyta Lina Budrienė ir socialinė pedagogė Vaida Gendvilaitė-Petrošienė), laikinai einantis direktoriaus pareigas Saulius Dauparas sveikinimo žodį tarė iš video ekrano, į mokyklą mokiniai ėjo po vieną, o dokumentų įteikimas tiesiogiai transliuojamas lauke likusiems grupės draugams, grupių vadovai nuoširdžius sveikinimus ir pasididžiavimo žodžius siuntė dėvėdami kaukes.

Mokymosi baigimą vainikuojantis dokumentas jau rankose – tai vienas iš tikslų, kurio siekė mokiniai ir profesijos mokytojai per visą mokymosi laikotarpį. O dabar lieka tik palinkėti sėkmės surasti savo kelią ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Liudmilos Božidaj žodžiais priminti, kad kur Jūs bebūtumėte, toli ar arti, Lietuvoje ar už jūrų marių, Jūs esate ir liksite ŽŪM bendruomenės nariais.

Informacija ir nuotraukos JŽŪM

© 2020 Joniškio žemės ūkio mokykla | Rekomenduoja: Atradau.lt | Sprendimas: Elektroninės Vizijos